נבחרת תיכון "מאיר" זכו במקום הראשון בטורניר קט-רגל לזכרו של ישי אטדגי ז"ל

טורניר הקט-רגל העירוני נערך השנה לראשונה לזכרו של בן העיר ישי אטדגי ז"ל בנוכחות בני משפחתו ובהשתתפות כל נבחרות התיכונים בעיר.

משפחת אטדגי עם אמיר בן שמחון ואילנה גז

משפחת אטדגי עם אמיר בן שמחון ואילנה גז

בתי הספר "מאיר", "רבין", אורט ע"ש בוים, קרית החינוך ע"ש גרוס ושלאון שלחו את מיטב נציגיהם בכיתות ז'-ח' לטורניר שהתקיים בשבוע שעבר במהלך מספר שעות, אשר בסופו הוכתרה הנבחרת של תיכון "מאיר" כזוכת הטורניר לאחר שגברה 4-0 על נבחרת תיכון "רבין". בתום הטורניר התקיים טקס חלוקת מדליות וגביעים לשתי הקבוצות ולמאמנים: מאמנת נבחרת מאיר אירית שם ומאמן נבחרת תיכון רבין אליעזר אבוטבול.
מנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון בירך את הנבחרות וציין כי הטורניר לזכרו של ישי אטדגי ז"ל יתקיים מעתה כמסורת בכל שנה ואף הודה למשפחתו שהגיעה לצפות במשחקים. את הטורניר אירח תיכון "רבין" במגרש החדש ומנהלת בית הספר, אילנה גז, הודתה לראש העיר ולרשות הספורט על ההשקעה והשיפוץ במקום.

אבישג אטדגי, אחותו של ישי אטדגי ז"ל נשאה דברים מרגשים: "המחווה הענקית הזו, הרעיון המקסים הזה והביצוע היוצא דופן משאירים אותי עם פה פעור ועם לב מלא. לב מלא הערכה, הערצה, אהבה וגעגוע… הטורניר לזכרו הביא אותנו לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך. אנשים שעזרו להחיות את המורשת שלו. את אורח החיים שלו. את הדרך שאותה תיאר הרמב"ם בצורה כה מדויקת: "נפש בריאה בגוף בריא". קשר ישיר בין הגוף לנפש. עמידה בפני קשיים תוך שמירה גופנית ונפשית. כן, כזה היה ישי. גופו היה בנוי לתלפיות, נפשו היתה מטופחת וכן גם מראהו, התזונה שלו היתה מוקפדת ומדויקת וחיבוקו היה עוטף ומלווה תקווה".

משפחתו ביקשה להודות לראש העיר, לרשת המתנ"סים: לממונה מטעם מועצת העיר דודו בן לולו, למנכ"ל הרשת אמיר בן שמחון וליו"ר דירקטוריון הרשת רבקה בוזגלו. כמו-כן ציינו את שיתוף הפעולה עם רשות הספורט העירונית, מאיר אבוחצירה, עדן אלדבח, אוריה אריס והנבחרות הבית ספריות.

צילום: אירית שם

בקרו בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.