מ.ס קריית גת (נערות) הודחה בחצי גמר גביע המדינה

הפועל רעננה – מ.ס קריית גת 0:0 (4:5 בפנדלים)
במסגרת חצי גמר גביע המדינה שנערך במגרש בית הנבחרות בשפיים התארחה מ.ס קריית גת אצל הפועל רעננה. נערות ק.גת רצו להגיע לגמר כמו הקבוצה הבוגרת, אך בתום מותחן ענק וקרב מרתק בין הקבוצות ק.גת מפסידה 4:5 בפנדלים לאחר 0:0 בתום המשחק ומסיימת את דרכה בגביע המדינה.

המשחק נפתח בגישושים מצד שתי הקבוצות, אבל ככל שחלפו הדקות האורחות מקריית גת נכנסו למשחק והיו טובות יותר לאורך כל המשחק ושלטו במשחק , אך לא הצליחו להבקיע כשרעננה כמעט ולא מסכנת את השער של ק.גת ובמחצית 0:0.

בפתיחת המחצית השנייה רעננה ניסו ללחוץ, אך מהר מאוד ק.גת נכנסה למשחק והחלה לתקוף ובאחד המצבים המסוכנים שלה רעות רווחה פרצה באגף הימני והוציאה כדור רוחב שכמעט הגיע לאיזבל דידיטה. ק.גת הייתה טובה יותר,אך לא הצליחה להבקיע ובסיום 70 דקות 0:0 והמשחק הלך להארכה של חמש דקות כל מחצית. בהארכה המשחק היה שקול יותר כאשר דקה לסיום ההארכה השנייה, רעות רווחה הוכשלה ברחבה והשופט שרק לפנדל. ליאור אדרי ניגשה לבעוט, אך שוערת רעננה הדפה והשאירה את התוצאה על כנה והמשחק הלך לבעיטות הכרעה מ-11 מטר.

שרית נאגאוקר, איזבל דידיטה (הצטיינה במשחק), ליאור אדרי ועדן רטה הבקיעו לק.גת כשרעות רווחה החטיאה את הפנדל הרביעי עבור ק.גת כשמנגד רעננה לא החטיאה אף בעיטה וניצחה 4:5. ק.גת מסיימת את דרכה בגביע המדינה בשלב חצי הגמר…כל הכבוד על ההישג המכובד.

כתבות נוספות:  ילדי הגנים חגגו 70 למדינה