מ.ס קריית גת – מ.כ רמת השרון 1:0

במסגרת המחזור ה-27 בפלייאוף העליון של הליגה הראשונה לנשים אירחה מ.ס קריית גת את מ.כ רמת השרון לקרב על האליפות . קריית גת הגיעה למשחק אחרי ניצחון ליגה 2:1 על מכבי כשרונות חדרה ואחרי הזכייה בגביע המדינה בניצחון 0:1 על אס"א ת"א.

המשחק נפתח באופן שקול, רוני שמריך וערבה שחף ניסו עם בעיטות מקרוב. מנגד, בק.גת סיון פחימה הרימה כדור חופשי לרחבה שהגיע לאנדראה לאיו שהחטיאה מקרוב. בהמשך, אנדראה פרצה באגף השמאלי והוציאה כדור רוחב לרחבה שהגיע לדוברת בנדל שהבקיעה מקרוב, אבל הקוון הרים את הדגל לנבדל שספק היה. רמת השרון ניסתה עם בעיטות מרחוק, אך ללא הצלחה ובסיום המחצית הראשונה תיקו 0:0.
ק.גת ידעה שזהו משחקה האחרון והיא זקוקה לנצחון בלבד על מנת לעקוף את האורחות ולקוות שהן יאבדו נקודות במחזור הסיום, אך דווקא האורחות פתחו טוב יותר את המחצית השנייה ותקפו ללא הפסקה את שער ק.גת, אך מצאו את השוערת סנדרה ביום מצוין הודפת כדורים קשים כולל באחת על אחת ושומרת על התוצאה. ק.גת התקשתה לצאת להתקפות ובאחת מהן שחקנית רמה"ש נגעה ביד בתוך הרחבה, אך השופט התעלם מהנגיעה. בדקה ה-85 רמה"ש יצאו למתפרצת מהירה עם כדור ארוך מהאגף השמאלי לימני כששחקנית רמה"ש מסרה מקרוב לרוני שמריך שבעטה פנימה והעלתה את האורחות ל-1:0 שנשמר עד הסיום. ק.גת מפסידה ותסיים את העונה במקום השני עונה שנייה ברציפות.

צילום: ולדיסלב מויסייב
כתבות נוספות:  חברת בוני התיכון, מבקשת מבית המשפט, לבטל פרויקט מחיר למשתכן בכרמי גת