מ.ס קריית גת מתרחקת מהאליפות (מ.כ רמת השרון – מ.ס קריית גת 2:4)

במסגרת המחזור ה-22 והמחזור הרביעי בפלייאוף העליון של הליגה הראשונה לנשים התארחה  מ.ס קריית גת אצל מ.כ רמת השרון לקרב צמרת. קריית גת הגיעה למשחק אחרי ניצחון ביתי 0:1 על מכבי כשרונות חדרה. הבקיעו לק.גת: אנדראה לאיו (11), שער עצמי (44)

פתיחת משחק טובה של ק.גת שכבר בדקה ה-11 עלתה ליתרון 1:0 משער של אנדראה לאיו שקיבלה כדור עומק מורד כהן ומול השוערת העלתה ל-1:0. ק.גת המשיכה לשלוט במשחק, אך רמה"ש  יצאה להתקפה וקמרון טיפני עם בעיטה מתוך הרחבה השוותה ל-1:1. מכאן התחיל הסיפור של המשחק כאשר בדקה ה-36 בוצעה עבירה על שחקנית ק.גת במרכז המגרש והיא נשכבה ושחקניות ק.גת עצרו וחשבו ששחקניות רמה"ש יהיו ספורטיביות ויוציאו את הכדור החוצה, אך בפועל שחקניות רמה"ש המשיכו לשחק אדווה טוויל נשארה לבד מול סנדרה ובעטה פנימה, 1:2. מפה נהרס המשחק, שחקניות ק.גת , מור אפרים וורד כהן קיבלו אדום על דיבורים מיותרים עם השופט והשאירו את ק.גת בתשעה שחקנים. בדקה ה-44 כדור קרן של אנדראה לרחבה פגע בשחקנית רמה"ש שנגחה לשערה וזה 2:2 תוצאת מחצית.

במחצית השנייה עם 8 שחקניות שדה בלבד ק.גת התקשתה להגיע למצבי הבקעה וכל שרצתה היה שיגמר המשחק, אך המקומיות לחצו בכל הכוח ובדקה ה-61 טיפני קמרון השלימה צמד עם שער מתוך הרחבה, 2:3. כאן שחקניות ק.גת נשברו כבר ועם פחות שחקניות היה להן קשה ובדקה ה-75 רוני שמריך חתמה את תוצאת המשחק, 2:4. בעקבות ההפסד, ק.גת מתרחקת מהאליפות. בקריית גת היו תלונות קשות כלפי שופט המשחק .

ביום שלישי 26.4.16 בשעה 20:30 תארח ק.גת את מכבי כשרונות חדרה במסגרת חצי גמר גביע המדינה שיתקיים באצטדיון רמת גן…הקהל מוזמן לבוא ולעודד את הקבוצה.

כתבות נוספות:  החשד: נרצח בגלל בקבוק וודקה שעולה 80 שקלים

מאמן הקבוצה- אייל (בילי) שדה: " הגענו למשחק ברמת השרון בידיעה שניצחון שלנו מחזיר אותנו למאבק האליפות וכל תוצאה אחרת  מרחיקה אותנו מהמקום הראשון. פתחנו טוב וגם הובלנו 1:0 , אבל משום מה השופט בחר להרוס את המשחק עוד במחצית הראשונה כאשר הרחיק לנו שתי שחקניות, מרגע ההרחקה כבר לא היה לנו מה למכור במשחק הזה , פשוט עם 8 שחקניות במגרש לא  היתה לנו אפשרות להתמודד גם מבחינת כושר גופני וגם מבחינת עייפות וכל מה שקשור למשחק. אין לנו הרבה מה לעשות כרגע ואנחנו נצטרך להתכונן ולעשות הכל לפחות כדי להתכונן לחצי גמר גביע המדינה, מבחינתנו אפשר להגיד שהליגה הסתיימה, נתרכז בכל הכוח לחצי הגמר ונקווה שבזה לפחות נמתיק קצת את העונה שלנו "