מתנדבות בהצטיינות

בטקס רב משתתפים שהתקיים בדימונה קיבלו ליזט מונסנגו ונעמה ליפקין מקריית גת אותות יקירות הנוער ופרס לנוער מתנדב לשנת תשע"ו

IMG-20160107-WA0017טקס מחוזי משולב ביוזמת מנהל חברה ונוער התקיים השבוע בדימונה ובמסגרתו ניתנו אות יקיר הנוער למתנדבים בוגרים ופרס מחוז הדרום לנוער מתנדב לשנת תשע"ו. המתנדבים הבוגרים נבחרו על ידי בני הנוער לאות פעילותם הענפה למען הקהילה במסגרות העירוניות ומחוצה להן במשך שנים רבות. לצד המתנדבים הבוגרים, קיבלו אותות הצטיינות גם בני נוער שהעשייה שלהם למען הקהילה היא אות ומופת.

מחלקת הנוער העירונית ליוותה את שתי המתנדבות המצטיינות המחוזיות בטקס: הגב' ליזט מונסנגו היא יקירת הנוער קריית גת על התנדבותה ועשייתה למען תושבי קריית גת. ליזט מתנדבת בויצ"ו, באגודה למלחמה בסרטן, בביטוח לאומי, באגודה למען החייל ובמקומות רבים נוספים.

לצידה קיבלה אות הערכה מחוזי גם המתנדבת הצעירה נעמה ליפקין. נעמה מתנדבת במועצת תלמידים ומועצת הנוער העירונית, מדצי"ם, משצי"ם, משתתפת בתכנית "דילר", פעילה בתכנית " שרשרת" ובארגון הנוער "כנפיים של קרמבו". על פעילותן ההתנדבותית הוחלט להעניק להן את אות מחוז דרום לשנת תשע"ו.

בתיכון רבין בו לומדת נעמה בירכו את התלמידה על ההישג המכובד. מחלקת הנוער ציינה כי מדי שנה נבחרים יקירי הנוער העירוניים ולצידם ניתנים אותות הוקרה במעמד ראש העיר למתנדבים הצעירים כחלק מתפיסה של ערך ההתנדבות והתרומה לקהילה.

20160107_175013
כתבות נוספות:  העירייה בגרעון מבקשת אשראי של עוד 26 מיליון שקלים