"מתחת לבלטה"

בלשי משטרת קרית מלאכי חשפו נשק שהוטמן מתחת לאדמה. אמש בשעות הצהריים ביצעו בלשי משטרת קרית מלאכי יחד עם כלבן של משטרת המחוז הדרומי פעילות יזומה כנגד חשוד שהחזיק אמצעי לחימה. החשוד נעצר.

הנשק שנתפס קבור באדמה

הנשק שנתפס קבור באדמה

בעקבות מידע שהתקבל במשטרה, הגיעו הבלשים לביתו של חשוד תושב קרית מלאכי בשנות העשרים לחייו וערכו חיפוש בדירה בה הוא מתגורר. בחצר ביתו של החשוד נתפסו תחילה 3 שתילים של מריחואנה, ובהמשך הפעילות בסמוך לביתו נתפס נשק מסוג ׳קרל גוסטב׳ כשהוא קבור בתוך האדמה וזאת לאחר סימון של הכלב המיועד לאיתור חומרי נפץ. בתוך הנשק תפסו הבלשים גם מחסנית וכדורים תואמים.

החשוד נעצר ונלקח לחקירה במשטרת קרית מלאכי ובסיומה נכלא. הבוקר הובא להארכת מעצר בבימ״ש השלום באשדוד. מעצרו הוארך עד יום שישי הקרוב. במשטרת קרית מלאכי של מרחב לכיש ממשיכים לבדוק מדוע החזיק החשוד את הנשק בסמוך לביתו כשהוא מוכן לפעולה, וחקירתו של החשוד שנעצר צפויה להימשך בימים הקרובים.

מפקד משטרת קרית מלאכי סנ״צ סמי מרציאנו ציין הבוקר כי מדובר בפעילות נוספת שתכליתה מאבק מתמשך ועקבי של המשטרה בפשיעה החמורה. ״על אף שטרם ביררנו את מטרתו וכוונותיו של החשוד, אחזקת אמל״ח בסביבה עירונית מסוכנת לכשעצמה. צריך לזכור כי אמצעי לחימה אלו משמשים לא אחת לחיסול חשבונות בין עבריינים או לפגיעה בחפים מפשע, ולעיתים הם אף נמכרים לגורמי טרור תמורת כסף״.

כתבות נוספות:  תיכון רבין מציג: מחזור כ' הגדול מכולם