מתחדשים בגינה הקהילתית

הגינה הקהילתית ברשת המתנ"סים, בניהולו של ציון אלמקייס, ממשיכה להתחדש והשבוע הוצג השלט החדש שמוצב בגינה. בקרוב תקום במקום פינת ליטוף עבור ילדי העיר.

ביקור בתי ספר בגינה הקהילתית

ביקור בתי ספר בגינה הקהילתית

הגינה, אשר הוקמה בשנת 2009 מחומרים ממוחזרים וממוקמת באזור הכניסה הדרומית לעיר כוללת גינת עצי פרי, צמחי מרפא ופינות ישיבה קסומות. לגינה מגיעים מדי שבוע תלמידי גנים ובתי ספר וכן קבוצות של ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים. בגינה עוברים התושבים תהליך מעצים של נתינה והשקעה, הם מטפלים בגינה ויחד נהנים מפירותיה. הגינה מונגשת ומאפשרת יצירה לכלל התושבים המגיעים אליה.

ציון אלמקייס, מנהל הגינה סיפר כי בקרוב תיפתח במקום פינת ליטוף : "בימים אלו אנו עומלים על בניית פינת ליטוף בה יוכלו הילדים לא רק להסתכל אלא להבנות מחיבור עם הטבע ובעלי החיים. יהיו כאן ארנבות, ברווזים וגם עיזים ננסית. לשמחתנו עוד ועוד תושבים פוקדים את הגינה הקהילתית כך לדוגמה הצטרפה אלינו קבוצה חדשה מטעם עמותת "אנוש" המגיעים לגינה פעם בשבוע. מטרת הגינה היא לקדם טיפול והעצמת ילדים ומבוגרים תוך חיזוק הדימוי העצמי שלהם באמצעות עבודה הגינון והטיפול בבעלי החיים ואנחנו מזמינים את כלל תושבי העיר כול ארגונים ומפעלים להגיע ולהתרשם".

לתמונות נוספות כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו.

בגינה ניתן לקיים גם ימי כייף, ימי גיבוש ופעילויות מיוחדות לקבוצות ויחידים בתיאום מראש בטלפון: 053-7447071.

כתבות נוספות:  זכותו של הציבור לדעת מה עושה העירייה בכספו