מרכז הצעירים 'תנופה' העניק מלגות לסטודנטים בקריית גת

IMGP7568 כמידי שנה חילקה עיריית קריית גת באמצעות מרכז הצעירים "תנופה" מלגות לסטודנטים בני העיר כחלק ממערך עידוד ההשכלה הגבוהה בקרב הצעירים. במהלך השנה, פעלו הסטודנטים במסגרות התנדבות מגוונות בתמורה לקבלת המגלה ותרמו לקהילה ולאוכלוסיות השונות בעיר.

סטודנטים רבים לקחו חלק בפרויקט פר"ח, פרויקט חונכות ארצי המערב סטודנטים בפעילות של חונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית. החונך מעניק לילד תשומת לב אישית ודגם חיובי לחיקוי ובכך מסייע לו לממש את הפוטנציאל הגלום בו ולפתח הערכה עצמית חיובית. סטודנטים נוספים לקחו חלק בפרוייקט המתמחים "הדבר הבא" במסגרתו סטודנטים בשנת לימודיהם האחרונה לתואר זוכים להשתלב במקומות עבודה נחשקים ולרכוש ניסיון פרקטי.

IMGP7576

אודליה סבג, מנהלת מרכז הצעירים "תנופה" פתחה את הערב ובירכה את הנוכחים: "עיריית קריית גת שמה לה למטרה לעודד את צעירי העיר להיחשף ולקחת חלק בנתיבי הלמידה האקדמית ותוך קידומם גם לשלבם בעשייה החברתית ובתרומה לקהילה בעיר. כל סטודנט המקבל מלגה לצורך לימודיו ממלא שעות התנדבות במגוון תוכניות, פעילויות ומסגרות. יוזמות אלה יוצרות מצב מנצח בו כולם יוצאים נשכרים: הסטודנטים, החניכים, התורמים והנתרמים וסך השלם באמת עולה על חלקיו ועולה על כל הציפיות. מרכז הצעירים תנופה שהוקם על ידי ראש העיר אבירם דהרי משמש כתובת לצעירי העיר ובתוכם גם לסטודנטים המבקשים להשתלב בעשייה תוך קבלת הכוונה לעתידם ובשלב מאוחר יותר גם סיוע במציאת תעסוקה והכשרות מקצועיות ואני מבקשת להודות לצוות המקצועי והמסור של המרכז על העבודה המסורה. ישר כח".

בטקס חלוקת המלגות נכחו מנכ"ל פר"ח אלון גלרון, מנהל תוכנית המתמחים "הדבר הבא" אבי לב ואברהם ריכטמן מרוטרי קריית גת אשר העניקו לסטודנטים את התעודות והמלגות. במסגרת הטקס חולקו גם תעודות הערכה גם למעסיקים אשר במסגרתם התנדבו והתמחו הסטודנטים והם פועלים בשיתוף פעולה מלא עם מרכז הצעירים "תנופה" לאורך כל השנה. בין המעסיקים: טלנט סיסטם, מרכז הצעירים, אינטל, בריל דיוויס, משאבי אנוש עיריית קריית גת, קניון לב העיר, פורום 15 הערים הגדולות, איזיטופ, רובוטיכאן, החברה הכלכלית לקריית גת, פלקסטרוניקס, המחלקה לתרבות יהודית, רשת המתנ"סים, משואות יצחק ו-N4B.

כתבות נוספות:  צעדת יום ירושלים של התרבות היהודית בשיתוף מיזם יח״ד ירושלים

Facebook Comments