מקום ראשון בפעילות פרלמנטרית בנושא זהות יהודית: ח"כ מיקי זוהר

ח"כ מיקי זוהר (ליכוד) הגיע למקום הראשון בפעילות הפרלמנטרית ובקידום החקיקה בנושאי זהות יהודית.
כך עולה מדו"ח המפרסם ארגון "עין פקוחה" העוקב אחר פעילות החכי"ם בנושא דת מדינה ופעילותם לשמירה על הזהות היהודית של מדינת ישראל.

חכ מיקי זוהר

ח"כ מיקי זהר | תמונה: פרופיל גוגל פלוס

על פי הדו"ח שפירסם הארגון, הוגשו במושב הקיץ 13 הצעות חוק המחזקות את הצביון היהודי של המדינה וחמש מתוכן הגיש ח"כ מיקי זוהר.
כמו כן התקיימו ביוזמת חברי הכנסת, כחמישה דיונים בוועדות הכנסת השונות, בעניינים הנוגעים לצביונה היהודי של המדינה. בדו"ח צויין גם דיון שנערך ביוזמת ח"כ זוהר בוועדת החינוך התרבות והספורט של הכנסת בנושא "קיפוח שומרי שבת במשחקי ספורט".

ההצעות אותן יזם ח"כ זוהר בשיתוף חברי כנסת נוספים הן: הצעת חוק איסור הונאה בכשרות (תיקון הבהרת מצג כשרותי אסור) במטרה למנוע הטעייה והצגת מצג של כשרות ע"י גופים שאינם מוסמכים לכך מטעם הרבנות הראשית.
הצעת חוק הספורט (תיקון מועדונים שומרי שבת) -מתן זכות בחירה לקבוצת ספורט לקיים תחרויות ביום שאינו שבת.
הצעת חוק הרבנות הראשית לישראל (תיקון סמכות מתן חוות דעת להליכי חקיקה) – במטרה לחייב התייעצות אמתית עם הרבנות הראשית כבסיס לכל חקיקה הנוגעת לענייני הדת והצעת חוק יסודות המשפט (תיקון עקרונות המשפט העברי).

ח"כ מיקי זוהר אמר היום: "אני שמח להופיע בראש הרשימה המכובדת של חברי כנסת הפועלים לשמר את מדינת ישראל כמדינה יהודית. שמירה על הזהות היהודית במדינת ישראל היא אחת העקרונות החשובים שהצבתי לעצמי בשליחותי כחבר כנסת, בעזרת ה' אמשיך לקדם את הנושא על מנת שהזהות היהודית תישמר לנצח בארץ ישראל בכל תחומי החיים"

כתבות נוספות:  בנושא איראן נתניהו לא עוצר באדום ומוכיח שהוא הפרזנטור הטוב ביותר

Facebook Comments