מצויינות בתיכון שלאון‎

מצויינות בתיכון שלאון: אוניברסיטת תל אביב העניקה לבית הספר "שלאון" תעודת הוקרה על תרומתו הייחודית לקידום וטיפוח מצויינות בקרב תלמידי בית הספר. התלמיד אליעד שם טוב נבחר למצטיין תכנית "אוניברסיטת הקיץ לנוער" מטעם נוער שוחר מדע ואוניברסיטת תל אביב.

IMGP8948

אוניברסיטת תל אביב מפעילה בשיתוף "נוער שוחר מדע" תכנית מצויינות ללימוד קורסי אוניברסיטה במהלך חופשת הקיץ. השנה זכה בית הספר שלאון בתעודת הוקרה מטעם התוכנית על הישגי בית הספר בקידום וטיפוח מצויינות, גיוס ותמיכה בתלמידים המשתלבים בפרויקט הקיץ הייחודי.

עוד נכתב בתעודת ההוקרה:" על עידוד תלמידים להציב אתגרים אקדמיים עוד בהיותם תלמידי תיכון, על האמונה הבלתי מסוייגת ביכולתם של התלמידים ללמוד ולהצטיין ועל עשייה חינוכית".

אליעד שם טוב, תלמיד שלאון הלומד בכיתה יא' , השתתף במהלך הקיץ בתוכנית הלימוד וזכה להיבחר כמצטיין התוכנית. השבוע הוא נפגש עם ראש העיר, אבירם דהרי וסיפר לו על הקורס ועל הצטיינותו: "הקורסים נלמדו במשך 7 שבועות באוניברסיטת תל אביב. מדובר בקורסים אקדמיים לכל דבר. אני למדתי סטטיסטיקה ולוגיקה זה היה מאוד מעניין ושמחתי לגלות שאני מצליח יפה כי בהתחלה בכלל לא חשבתי להצטרף לתכנית".

ראש העיר, אבירם דהרי, שיבח את אליעד ואת הנהלת בית הספר על השקעתם: "הצלחתו של התיכון ושל אליעד הם הצלחתה של קריית גת. טיפוח מצויינות זה ערך חשוב מאוד, אני מאמין שאליעד ימשיך להצליח ולהתקדם מעלה מעלה ולהוביל את בית ספר שלאון להצלחות נוספות".

מחנכת הכיתה של אליעד ורכזת השכבה, עדיה הוסמן – ליפשיץ שנכחה במפגש עם ראש העיר הוסיפה: "אנחנו מאוד שמחים על ההישג של אליעד, הוא תלמיד מצטיין שכבתי גם מבחינה לימודית וגם מבחינה חברתית, תמיד נאות לעזור לחבריו, להירתם לפעילויות בבת הספר והוא גם מאוד צנוע, דוגמה ומופת לתלמידים".

כתבות נוספות:  חוק הפונדקאות: ונהי בעינינו כחגבים

מנהלת תיכון שלאון, בת-חן פלד הדגישה כי אליעד הוא גאוות תיכון "שלאון" ושהוא גם משחק גם בנבחרת הנוער של בית הספר ועושה חייל.