מצדיעים למתנדבי מד"א

ערב הוקרה למתנדבי מד"א התקיים שבוע שעבר באשכול הפיס בהשתתפות מנהל מרחב לכיש, תת מגן עמי איבגי, מתנדבי מד"א קריית גת והורי המתנדבים.

במסגרת ערב ההוקרה חולקו תעודות הצטיינות למתנדבים בולטים וכן תעודות סיום קורס מע"ר למתנדבים החדשים אשר קיבלו גם מדי שירות. מנהל מרחב לכיש, תת מגן עמי איבגי, בירך את הנוכחים ואמר: "בחרתם מד"א, בחרתם נכון. גם אני היתי מתנדב נוער במד"א בשנת 1981, צמחתי בארגון והגעתי להיות מנהל מרחב, יש לכם לאן לצפות ולשאוף. ההתנדבות במד"א שונה בתכלית ממסגרות אחרות. יש כאן ילדים בגיל 15 שמקבלים אחריות כה גדולה לחיי אדם וזה לא עניין של מה בכך. אני מאחל לכם הצלחה רבה".

IMGP9594

נציג מחלקת מתנדבים ארצי, רון אביב, הוסיף: "מרגש להיות בערב הוקרה כזה, זו משימה לאומית וכבוד עצום לשרת במד"א. נאחל לכם שתמשיכו להתפתח, תצליחו ותתרמו לחברה ולעצמכם".

רכז תנועות הנוער מטעם מחלקת הנוער העירונית, איתמר טרובק, ציין כי בקריית גת מד"א מוכרת גם כתנועת נוער באופן ייחודי: "אנחנו מוקירים את ההתנדבות המיוחדת שלכם בהצלת חיי אדם, אנו רואים את החסד שאתם עושים בפרויקטים כמו קמחא דפסחא ותרומות בחגים, ישר כח. אנחנו נסייע ככל שניתן ונמשיך לפעול בשבילכם ואתם תמשיכו לעסוק בהצלת נפשות".

IMGP9622

אחראי המתנדבים במד"א קריית גת , שניר פיינשטיין ציין כי בשנת 2015 משרתים במד"א בהתנדבות כ-70 בני נוער כולל החניכים שסיימו זה עתה את קורס המע"ר. כולם יחד ביצעו למעלה מ-13 אלף שעות התנדבות כך שמדובר בכוח משמעותי בתחנת מד"א העירונית.

IMGP9601

לאחר הנאומים חולקו תעודות ההצטיינות: תעודת מצטיינת שנתית ניתנה לאלינה שוורצמן ותעודת מצטיינת קורס ניתנה לעמית כהן. בנוסף חולקו תעודות גם למתנדבים בהיקף שעות גדול בהם: אור דהן, שוהם איפרגן, ניקול דציצ'נקו, רונן גיל, מורג איפרגן, אסף פרץ, שחר שהרבני וטוהר חיות.

כתבות נוספות:  שבט הערבה מכריז עצמאות