מצדיעים לגיבורים

ערב הוקרה לנכי צה"ל בסימן 60 שנים להיווסדה של קריית גת התקיים במסגרת שיתוף פעולה של עיריית קריית גת, רשת המתנ"סים, ארגון נכי צה"ל ותנועת בני עקיבא.

נכי צהל 066 IMGP9755

במסגרת הערב המרגש והחגיגי, התכנסו חברי ארגון נכי צה"ל בעיר בבית רחל ונהנו מקבלת פנים ומופע של אהרון פררה במעמד ראש העיר, אבירם דהרי ויו"ר ארגון נכי צה"ל במחוז הדרום, אורן אקרמן.

בתחילת הערב, שאורגן ביוזמתו של עוזי סלומון, חולקו לבאים תיקי הוקרה מיוחדים. נכי צה"ל ומשפחותיהם התיישבו סביב שולחנות הכיבוד וצפו במצגת הסבר על פועלו של ארגון נכי צה"ל. יו"ר מחוז דרום בארגון, אורן אקרמן אמר: " יש לי פינה חמה בלב לסניף קריית גת. אני מודה לחברי הסניף על פעילותם ושמח על ההתפתחות של הארגון. לאחר שסקר בפני הנוכחים את הפעילויות וההישגים של הארגון, העניקו רכזי תנועת בני עקיבא במחוז יהודה והדרום, עודד משיח ואלעד אברקי, אות הוקרה למר אקרמן על תרומתו לפעילות הסניף המקומי.

ראש העיר, אבירם דהרי, בירך את הנוכחים וציין כי גבורתם כפולה, גם בעת הקרבות וגם במשמעות הטמונה בסחיבת פציעה פיסית ונפשית בשנים שלאחר הקרבות. עוד ציין ראש העיר את החשיבות בשיתוף הפעולה עם תנועת בני עקיבא והדור הצעיר אשר זוכה להכיר ולשמוע על סיפורי הגבורה ובכך לשמרם לדורות הבאים: "אני מצדיע לכם על ההתאוששות ועל היכולת שלכם להמשיך, להוביל קדימה ולתרום לחברה".

במהלך הערב סיפרו נציגים בארגון את סיפור פציעתם וכיצד הם מחלימים עד ימינו. הסיפורים היו מרגשים ושיקפו כיצד נהגו הלוחמים בגבורה אישית ועוז. חניכי תנועת בני עקיבא חילקו למספרים אותות ומגני הוקרה.

לאחר החלק הטקסי, הופיע בפני הקהל הזמר אהרון פררה ששר יחד עם הנוכחים שירי ארץ ישראל.

כתבות נוספות:  הסתירה שוהה בלתי חוקי ונעצרה
בקרו בפייסבוק