מצב בטיחות הדרכים בקריית גת טעון שיפור

עמותת אור ירוק: "על הרשות המקומית לפעול למען בטיחות התושבים. יש לשפר את מצב התשתיות, להגביר את האכיפה ולהעלות את מודעות כל האוכלוסיות ביישוב לנושא הבטיחות בדרכים. רק כך ניתן יהיה להפחית את מספר הנפגעים בתאונות דרכים"

הטנדר שפגע במכונית שפגעה בקשישצילום - דודו נעים ויקי צבאן

תאונה בקריית גת | צילום: יקי צבאן, באדיבות המקומון

לרגל יום הבטיחות בדרכים הלאומי שהתקיים לאחרונה, ביצעו מתנדבי מועדון אור ירוק בקריית גת סקר בקרב התושבים במטרה לברר את תחושתם לגבי רמת הבטיחות בדרכים בעיר.

בסקר נשאלו 110 מתושבי העיר, אשר נתנו את הציון הממוצע 6.5, (בסולם של 1-10) לתחושת מצב הבטיחות בדרכים. מטרת הסקר הינה להביא לידיעת ראשי הרשויות המקומיות את תחושת התושבים בתחום הבטיחות בדרכים, בכדי להעלות למודעות את נושא הבטיחות בדרכים.

בכדי לבצע את הסקר, הקימו מתנדבי מועדוני אור ירוק דוכנים במקומות מרכזיים בעיר ותשאלו את התושבים, במטרה לבדוק את תחושת הבטיחות. מתנדבי המועדונים בשטח מקווים כי ראשי הרשויות יתייחסו לנתונים בכובד ראש ויפעלו למען תחושת הבטיחות של תושביהם בדרכים.

עמותת "אור ירוק": "מהסקר שביצעו המתנדבים ניתן לראות כי הם לא מרגישים בטוחים ללכת ברחובות. על הרשות המקומית לפעול למען בטיחות התושבים באמצעות שיפור התשתיות ביחוד סביב בתי ספר, גני ילדים ומרכזי קשישים והגברת האכיפה העירונית. רק שילוב כוחות יביא לצמצום הנפגעים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.