מפיצים את האור בקריית גת

תיכון גרוס וארגון "לאורו נלך" חגגו את חג החנוכה בבתי קשישים ברחבי העיר

7183e0ae-73a1-4070-8aea-bfb8bd8ea0faבעיצומו של חג החנוכה יצא ארגון ההתנדבות לאורו נלך במבצע בשיתוף מחלקות הרווחה בערים שונות ברחבי הארץ, במסגרת הפעילות הוכוונו בני הנוער המתנדבים לבתי הקשישים על ידי לשכות הרווחה ברשויות השונות, אשר פועלות בשיתוף עם ארגון לאורו נלך במהלך כל השנה בהפעלת בני נוער בהתנדבות קבועה. בני הנוער הגיעו לבתי הקשישים עם ערכה ייחודית שכוללת משחקים והפעלות, הדליקו נרות חנוכה והקשיבו לסיפוריהם האישיים של המבוגרים אודות חג החנוכה בילדותם.

הרב בני וורצמן, מנכ"ל לאורו נלך, ציין כי "ימי החנוכה שבהם אנו מדליקים בכל יום נר נוסף ומגבירים בהדרגה את הפצת האור, יכולים לשמש לנו כמראה להתנהגותנו כלפי הסובבים אותנו. עלינו לחשוב כיצד ניתן לשפר את מידותינו ולהאיר מקומות חשוכים והיכן ניתן לסייע לזקוקים לתמיכה. ישנה חשיבות רבה לפעילויות יוצאות דופן שהן מעבר לשעות הלימודים ועל חשבון זמנם החופשי של בני הנוער, מעבר להתנדבות השבועית הקבועה שהתלמידים משתתפים בה. זוהי מטרתנו כארגון התנדבות – להביא את בני הנוער לראות את החסד וההתנדבות כדרך חיים".

המרכז החינוכי להתנדבות של 'לאורו נלך' החל את פעילותו בשנת 2003 מתוך מטרה להביא להשתלבותם של בני נוער ובוגרי תיכון במגוון מסגרות התנדבותיות. במסגרת הפעילות יוצאים תלמידי תיכונים אחת לשבוע להתנדבות עם אוכלוסייה חלשה באזורם. העמותה פועלת לפיתוח ערכי ההתנדבות והמנהיגות בקרב בני הנוער בישראל במטרה לגשר על פערים בחברה הישראלית, לחזק את תחושת השליחות והנתינה ולעודד ביצוע פעולות התנדבות איכותיות.

צילום: יח"צ

20151206_185133

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.