מפגש בבית מפגש ב"בית חם": חברי מועדון בית חם נרתמו למען חיילי משמר הגבול

חברי מועדון "בית חם – אור זלמן וליזה" שהוקם על ידי מועדון הקהילה הבוכרית בקריית גת, קיימו השבוע מפגש ייחודי בנוכחות נציגי האגודה למען החייל, משה עיני, שמואל רוייט ואסתר וייס.

בית חם למען לוחמי משמר הגבול

בית חם למען לוחמי משמר הגבול

סביב שולחן ססגוני עם מיטב מאכלי העדה הבוכרית, שוחחו חברי המועדון על הפעילות הענפה המתקיימת במועדון בתחומים השונים. חברי המועדון אספו בשבועות האחרונים חבילות המלאות בציוד חורף בגדים חמים, מוצרי צריכה וממתקים עבור חיילי משמר הגבול המשרתים באזור חברון. החבילות נאספו על ידי האגודה למען החייל וצפויות להגיע אל החיילים בהקדם.

רימה וייסמן, מנהלת מרכז העשרה שער דרום ואימא לחייל קרבי בעצמה, נכחה במפגש וסיפרה: "היה מפגש מעניין ומרגש. כולם סיכמו כי מה שמאחד את כולם, למרות התרבויות והמנהגים השונים, הוא הגאווה בארצנו הקטנטונת ובחיילינו האהובים. סבטלנה איסחקוב, רכזת "בית חם", סיפרה לאורחים על המועדון, איך הוא נוסד, על חייו היומיומיים שלו ואף הציגה את עבודות האמנות של משתתפי החוג לאומנות השימושית. משה עיני הסביר לנוכחים על פעילותם של מתנדבי האגודה למען החייל ועל הסיוע שהם מגישים לחיילים ומשפחותיהם. בשמי ובשם כל אמהות החיילים, אני מודה על אהבתכם ועל תמיכתכם הרבה, ישר כח!"חם":
חברי מועדון בית חם נרתמו למען חיילי משמר הגבול.בית חם 3

 

כתבות נוספות:  חשד - אנס את ביתו החורגת