מסיבת פתיחת השנה לסטודנטים של מרכז תנופה

הופעות של מוקי והצמד "קפה שחור חזק", מופע חימום של הכישרון העירוני העולה, עידן ג'רסי, הגרלת מחשב נייד ועוד המון הפתעות לצעירי העיר.

כמידי שנה, קיימו במרכז הצעירים "תנופה" את מסיבת פתיחת השנה עבור סטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר במעמד ראש העיר, הממונה על הצעירים חבר המועצה שי זולדן ומנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון. מנהלת המרכז אודליה סבג פתחה את הערב עם דברי ברכה וסקרה בפני הנוכחים את הפרויקטים המיוחדים שמציע המרכז לצעירים: "אני שמחה ונרגשת לראות מאות מצעירי העיר שלנו נהנים מהופעות מושקעות של אמנים מהשורה הראשונה". חבר המועצה שי זולדן בירך גם הוא, הודה לצוות מרכז הצעירים וציין כי ישנן עוד המון תוכניות עבור צעירי העיר ויש למה לצפות.

עידן ג'רסי במופע בקריית גת

עידן ג'רסי, כשרון מקומי שהצליח לרגש | צילום: ארתור ארונוב

במהלך ההתכנסות נהנו הצעירים מעמדות צילום מגנטים עם שלל אביזרים וכן נרשמו להגרלה של מחשב נייד מתנת "כתום" שהתקיימה בתום הערב. בתוכנית האמנותית הופיעו הזמר מוקי והצמד "קפה שחור חזק". הקהל עמד על רגליו, רקד סמוך לבמה והשתתף בשירה. את המופע פתח הזמר עידן ג'רסי, כשרון מקומי שריגש מאוד את הנוכחים. במרכז הצעירים "תנופה" ציינו כי ההופעה של עידן היא כחלק מחשיבה של המרכז לאפשר לצעירים להתפתח ולתמוך בהם כל אחד בתחומו . לאחר ההופעות הוגרל כאמור מחשב נייד ובסיום הערב נהנו הצעירים מבר יוגורט מפנק וטעים.
הפקת הופעות למען צעירי העיר מתווספת לפעילות ענפה של המרכז בתחומי השכלה גבוהה, תעסוקה וגם הכוונה לחיילים משוחררים.

הצמד "קפה שחור חזק" במופע בקריית גת

הצמד "קפה שחור חזק" | צילום: ארתור ארונוב

בקרו בפייסבוק

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.