מנהלת הליגה הלאומית: תשלום ראשון של 400 אלף ₪ יועבר עד יום ראשון לבקרה התקציבית לטובת תשלום שכר השחקנים של קרית גת

לאחר שלושה חודשים קשים בקריית גת בהם לא חולקו משכורות לאנשי הקבוצה, סוכם בין ראש עיריית קריית גת לבין הבקרה התקציבית של איגוד הכדורסל שביום ראשון, יועבר לבקרה תשלום ראשון בסכום של 400 אלף ש״ח על חשבון הערבות שהעמידה העירייה לטובת הקבוצה.

זאת ועוד, העירייה התחייבה להעביר 2 תשלומים נוספים בסך 250,000 כל אחד בחודשים מאי ויוני הקרובים. עם העברת 2 התשלומים הנוספים תכוסה ערבות העירייה במאת האחוזים.

אמש במסיבת עיתונאים של הליגה הלאומית לכדורסל, הבהיר יו"ר מנהלת הליגה, עוגן יוחננוב, כי המנהלת תפעל בכל הכלים שעומדים לראשותה על מנת לפתור סוגיה זו ולראיה, נראה שפתרון כולל נמצא באופק הקרוב.

יו"ר הליגה, עוגן יוחננוב: ״אני מודה לראש העיר קריית גת, אבירם דהרי, לבקרה התקציבית ולהנהלת הקבוצה שחרף זאת שההסכם לא משלם את שכרם במיידי, ממשיכים לפעול במלוא המרץ על מנת לסיים את העונה בצורה הטובה והמקצועית ביותר".

רוברט רוטברט, קפטן קריית גת מסר: ״במידה וכלל הצדדים יעמדו בהסכם והכסף יעבור לקופת הבקרה עד יום ראשון, נופיע לפלייאוף״.

כפיר סוויסה, מנכ״ל קרית גת מסר: ״טרם עודכנתי בנושא ע״י מי מגורמי העירייה. במידה וסכומים אלו יועברו לפי הסיכום, הבעיה העיקרית שתצטרך לקבל מענה מיידי היא שכרם של אנשי הצוות, ותשלום בעבור הדירות והרכבים.
בכל אופן זו התקדמות ואני מקווה שעד יום ראשון נוכל לפתור את המשבר הזה לפחות באופן חלקי ולחזור להתרכז בכדורסל לקראת משחקי הפלייאוף שבפתח.״

מכבי קריית גת - צילום: ולדיסלב מויסייב

מכבי קריית גת – צילום: ולדיסלב מויסייב