מכללת הגמלאים פותחת שנה ברשת המתנ"סים

בקבלת פנים חגיגית ומופע ייחודי נפתחה שנת הלימוד החדשה של מכללת הגמלאים. גם השנה צפויות הרצאות מגוונות ומעניינות ופעילויות העשרה לאוכלוסייה הבוגרת בעיר.

IMGP8377חברי מכללת הגמלאים בקריית גת נפגשים מידי שבוע בימי רביעי בבוקר ונהנים משלל הרצאות ופעילויות העשרה. השבוע נפתחה שנת הפעילות תשע"ו בקבלת פנים חגיגית ובמופע מהנה של הזמרת אנדלה ניר ולהקתה שהפליאו במקצבים יוונים ובשירי ארץ ישראל. יצחק אטיאס מנהל מכללת הגמלאים נשא דברים והודה לראש העיר, אבירם דהרי ולאמיר בן שמחון מנכ"ל רשת המתנ"סים על תמיכתם בקידום המכללה וכן לגיא פסח מנהל המרכז הקהילתי החדש בית וקס והוסיף: "השנה נפרדנו משני אנשים יקרים יחזקאל קורבשי ושלמה אמזלג ז"ל אשר הובילו בהנאה את מכללת הגמלאים. הם יחסרו לנו ותמיד נזכור אותם. גם השנה צפויה לנו שנה עשירה בחוויות, הרצאות מעניינות ופעילויות רבות ואני מברך אתכם חברי הגמלאים".

מנהל המרכז הקהילתי החדש בית וקס, גיא פסח בירך את הנוכחים ואמר: "אכן זו היתה שנה לא קלה במכללת הגמלאים ואף על פי כן צריך להמשיך ולהפעיל ביוזמה את מפעל החיים הזה של חברי ההנהלה וכל המשתתפים ואנחנו מאחורי הקלעים נמשיך לעזור ולסייע לכם להעשיר, לגוון ולהרחיב את השורות. אני מאחל לכולכם שנה טובה ובריאות איתנה".

זיוה ליטבק רכזת ההרצאות במכללה ציינה את מלוא הערכתה לגמלאים על השקידה ונכונותם להגיע מידי יום רביעי למכללה וברכה את המצטרפים החדשים.
לאחר טקס הברכות נהנו חברי מכללת הגמלאים מהופעה של הזמרת אנדלה ניר ולהקתה וממזנון כיבוד עשיר.

בקרו בפייסבוק
כתבות נוספות:  קריית גת מתרסקת במדדי החינוך