מכבי קריית גת – מכבי קביליו יפו 2-1

ק.גת עם הפסד נוסף 2:1 לקביליו יפו. אדי אדרי (88') צימק עבור ק.גת את התוצאה מול האורחת .

הרכב ק.גת: רון למל, נדב כידר, עמית ביטון, אבי צבאג (אדיר אטיה 18'), ירדן מגידיש, יוגב בן סימון (דולב סויסה 72'), שי מושל, מאי מזל , אדי אדרי, עומר מולאי , שלומי משה (אייל אליאס 64').

ביום שישי שעבר אירחה מכבי קריית גת את מכבי קביליו יפו במסגרת המחזור ה-11 של ליגה א'.

ק.גת פתחה טוב את המשחק ותקפה דרך האגפים אך לכדורי רוחב לא הייתה רגל מסיימת. שי מושל ניסה עם בעיטה מרחוק שהלכה מעל השער. מנגד האורחים ניסו להפתיע במתפרצות ובסיום מחצית ראשונה שקולה 0:0.

בתחילת המחצית השניה, בדקה ה-50 יפו יצאה למתפרצת מהירה באגף ימין וכדור רוחב הגיע למתן בן יעקב שמקרוב בעט פנימה והעלה את האורחים ליתרון 1:0. ק.גת ניסתה לחזור בכל הכוח למשחק ותקפה וביצעה חילופים התקפיים, אך כמעט ולא איימה על השער חוץ מבעיטה של שי מושל מחוץ לרחבה שנהדפה על ידי השוער ובעיטה של מאי מזל שהלכה קרוב לקורה. מנגד, בדקה ה-85 האורחים ניצלו מתפרצת מהירה נוספת ועלו ליתרון 2:0. שלוש דקות בלבד עברו ואדי אדרי מקרוב צימק ל-2:1. ק.גת ניסתה עוד להשוות את התוצאה, אך התקשתה ובסיום הפסידה פעם נוספת, 2:1.

שלומי משה: " היו הרבה נק' חיוביות במשחק אבל שוב קיבלנו גולים לא מחויבים, יש לנו סדרת משחקים נגד הקבוצות הכי חזקות בליגה אני מקווה ומאמין שניקח נק' כבר במשחק הבא בעזרת השם וניצא לדרך חדשה וטובה."
החלוץ תומר אוחנה והבלם דור אלקבץ סיכמו בקבוצה.