מי מבין השניים

שלום קוראים יקרים שלי אני רוצה לשתף אתכם בסיפורה של נויה שהגיעה אליי עם התלבטות מאוד קשה. נויה שלנו בחורה עדינה ביישנית ולחוצה.

אני בקלפים ראיתי שנויה נמצאת במערכת יחסים זוגית כבר 9 שנים הם ממש כמו בעל ואישה והם לקראת חתונה שהקלפים הראו שזה אמור להיות תוך כמה חודשים אך לצערי זה לא הזיווג הנכון לה גם במפה הנמרולוגית לא ראיתי שום התאמה זוגית כובשת, מה שאני אוהבת לומר זיווג משמיים!

בקלפים גם ראיתי שיש בחור חדש שנכנס לתמונה באופן פתאומי מה שגורם לנויה להיות מבולבלת וחסרת אונים מצד אחד היא נמצאת במערכת זוגית יציבה אך אני ממש רואה שאין שם כלום הכול מתנהל על אוטומט, משעמם אין חום ואהבה הגבר שלה ממש קר וכך זה מרגיש קור וריקנות אז למה לקום להתחתן? גם במישור הרומנטי היא לא מרגישה נאהבת ורומנטית. נויה ביקשה שאייעץ לה מה לעשות במי לבחור מבין השניים? אני רוצה לומר שיש מצבים שלא מפרקים מערכות יחסים כי משעמם לנו ואין זיקוקים אני לא מייעצת לפרק זוגיות או משפחה אך כאשר אני רואה גם בקלפים וגם במפה הנמרולוגית שאין שום התאמה או זיווג משמיים מבחינתי זה בזבוז זמן ואנרגיה לא נכונה באדם ובזוגיות, בדיוק כמו בנויה ובבן זוג שלה. ייעצתי לנויה לבטל את החתונה ולתת הזדמנות לבחור החדש כן לקחת סיכונים ולתת למזל להיכנס ולהכניס אנרגיה חדשה לחיים.

נויה חששה מהמהלך ומתגובת המשפחה. נפרדנו לשלום אני לא ידעתי במה בחרה נויה עד אשר התקשרה אליי לאחר חודשים בודדים וסיפרה לי שהיא בעננים ממש כך, מאוהבת, מאושרת שמחה ומרגישה נשית התחושה הזאת ביטלה את כל ה -9 שנים שהייתה במערכת זוגית שלא הייתה מבורכת לה. כרגע היא מאושרת ובמספר חודשים בודדים היא הספיקה להרגיש יותר לאהוב יותר לחלוק יותר וכבר לקבוע מועד חתונה בקיצור מה שלא עשתה והרגישה עם הקודם בכמעט עשור פה נעשה בכמה חודשים, מכירים את הזוגות האלו שאומרים לכם אנחנו כמה זמן ומרגיש לנו שאנחנו חיים כמה שנים ביחד כי יש שיתוף, פתיחות הבנה וכנות, בדיוק כך כשזה אמתי זה מורגש!

כתבות נוספות:  מחמאות לעובדי העירייה הנהדרים

יקרים שלי אנחנו כנראה לא יודעים מה נכון לנו עד שאנחנו לא מרגישים את זה באמת…

מי ייתן שתמיד נרגיש את האמת והנכון לנו.

אוהבת אתכם זוהר פרץ.

פתרון לכל בעיה, יעוץ והבחנה זוגית, הדרכה, כיוון ויעוץ ממקום נכון ואמיתי, מנחה ערבים, ימי הולדת, גיבוש חברתי ומסיבות רווקות, מעבירה קורסים אישיים בטארוט עם סודות אישיים שלי ופתיחות שאני יצרתי. טלפון: 0527981433, 0547308109

Facebook Comments