מופע סיום שנה של המרכז לשירה

IMG-20150623-WA0018רשת המתנס"ים מציגה: המופע הייחודי "לכל שיר יש שם" הוא אירוע השיא של המרכז לשירה בניהולם המוסיקלי של אבי כוכב ומלי אזולאי וישלב סגנונות שירה מכל הזמנים, ערב של איכות מוסיקלית וכשרונות צעירים.

מופע הסיום המלהיב והמרגש של המרכז לשירה ברשת המתנ"סים יתקיים ביום חמישי, 2.7.2015 בבית רחל ובמסגרתו יופיעו כישרונות העיר הלוקחים חלק במהלך השנה בלהקות המרכז בהן: "כמעט גדולים", "ילדודס", "הצוציקים" ו"צעירי דור ההמשך". הזמרים יופיעו יחד עם להקות המרכזים הקהילתיים כמו נעם והאיבצן ומועדון חיוכים הנפלא. המרכז לאמנויות המשתף פעולה עם המרכז לשירה יציג תערוכת אמנות בלובי בית רחל ממנה יוכלו להתרשם הבאים למופע.

IMG-20150623-WA0020

מלי אזולאי המובילה בהלך השנה את המרכז יחד עם אבי כוכב מספרת כי במרכז לוקחים חלק ילדים החל מגיל 3 וחצי ועד גיל 18 ולאורך השנים הצמיחו להקות הזמר של קריית גת כישרונות גדולים ומבטיחים: "אנחנו עומלים זמן רב בחזרות לקראת המופע וזו עבודה אינטנסיבית מאוד בחודשים האחרונים. הילדים, הנוער וגם אנחנו יחד עם ההורים שמלווים מצפים ומתרגשים לקראת ערב הסיום. אנחנו מזמינים את כל התושבים להגיע וליהנות מערב קסום, הזמרים יופיע במגוון סגנונות ומכל הזמנים החל משירי ארץ ישראל הטובה והישנה, דרך הסגנון הים תיכוני וכלה בפופ ורוק ישראלי. לצד השירים גם נספר לקהל מי עומד מאחורי הדמויות בשירים כמו מיהי ג'סיקה בשיר של להקת אתניקס או מיהי יסמין שעומדת מאחורי השיר המקסים של להקת הפיל הכחול. אנחנו שמחים שמועדון חיוכים, להקות המרכזים הקהילתיים והמרכז לאומנות לוקחים חלק איתנו בערב זה ומודים מאוד למנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון, לרבקה בוזגלו יו"ר דירקטוריון הרשת ולמחלקת התרבות בניהולה של נורית אזרד המסייעים לנו במהלך השנה לטפח את הכישרונות הצעירים".

כתבות נוספות:  עמותת "ידיד" דורשת לפתוח מחדש את לשכת ההוצאה לפועל לקריית גת

מופע הסיום פתוח כאמור לכל המשפחה ויתקיים בבית רחל. קבלת הפנים במסגרתה יוכלו האורחים ליהנות מתערוכת אמנות תתחיל בשעה 17:30 ובשעה 18:00 מופע הסיום החגיגי. פרטים נוספים בטלפון: 08-6620863.