מופע מרהיב של להקת מובמנט

SB5A9486להקת מובמנט של רשת המתנ"סים בניהולו של רון כהן העלתה מופע סיום מרהיב, מקצועי ומרגש

לאחר חזרות אינטנסיביות הועלה בהיכל אדית המופע "מהבלתי אפשרי לאפשרי" של להקות המחול מובמנט ברשת המתנ"סים בניהולו והובלתו של הכראוגרף הבינלאומי רון כהן. הנוכחים נדהמו מהיכולות המקצועיות ומהמופע המרהיב. הריקודים, המוסיקה, התפאורה והתלבושות התכתבו זה עם זה והפכו את המופע למופע המחול הייחודי ביותר שנראה בעיר.

מנהלת מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים נורית אזרד שיבחה את המופע ואמרה: "המופע נקרא מהבילתי אפשרי לאפשרי ואכן היה בילתי אפשרי להישאר אדישים למופע המרהיב והמרגש. אני יודעת שההכנות למופע היו מפרכות אבל הבנות בהובלתו של רון כהן וצוות סטודיו מובמנט הפליאו במגוון הסגנונות היפ הופ, בלט, מודרני, ג'אז ועוד. אנחנו שמחים וגאים על התפתחות סטודיו מובמנט ברשת המתנ"סים ושמחים על ההתעניינות הרבה והביקוש הגדל להירשם למרכז למחול. לראשונה התקיימה השנה בקריית גת גם תחרות מחול ארצית שעתידה להתקיים גם בשנה הבאה ואנחנו מקווים כי תחום המחול בעיר ימשיך לפרוח בהצלחה".
SB5A9661
סטודיו מובמנט למחול בניהולו של רון כהן מציע שיעורי מחול במגוון סגנונות ועל ידי מורים מקצועיים ומוסמכים: היפ הופ עם רון כהן והילה אסרף בחלוקה לגילאים, ג'אז עם מעיין אבטליון, בלט עם שלי אלמוג ורון כהן, ברייקדאנס עם רפאל בניפלח, פלמנקו עם שלי אלמוג, סטריט ג'אז עם ענבר קוטה ומחול מודרני עם ערן אבוקסיס. גם לגילאים צעירים מציע הסטודיו שיעורים מיוחדים כמו שיעורי הכנה למחול לגילאי 3-4 בהדרכתה של ענבר קוטה. במסגרת השיעורים במרכז המחול ניתן דגש מיוחד על טכניקה, סגנונות ריקוד, פיתוח קורדינציה, מיומנות ייסוד, ריתמיקה, שיווי משקל, תקשורת בין אישית וחברתית, בטחון ודימוי עצמי, תוך כדי שימוש במתודיקה מעולם המחול.

הישגיהן של רקדניות הסטודיו ראויים לציון, בתחרות המחול I Believe שהתקיימה השנה לראשונה גם בקריית גת, זכו הבנות ועלו לשלב הגמר. הלהקות המחול משתתפות בתחרויות אזוריות וארציות, זכו בפרס הצטיינות בתחרות מחול בבאר שבע ונמצאות כעת בהכנות כבר לשנת הפעילות הבאה.

מופע הסיום המרגש סיכם שנת פעילות עשירה במיוחד. רון כהן, מנהל הסטודיו הוא גם רקדן וכוראוגרף בינלאומי, מדריך היפ הופ מוסמך מטעם וינגייט וחבר בהרכב Cocktail of Madness (אלופי הארץ בהיפ הופ במשך 3 שנים ברציפות) ורוקד במסגרת להקת ורטיגו. מנהלת להקת ורטיגו, נועה ורטהיים, הגיעה למופע הסיום של מרכז המחול והתרשמה עמוקות. יחד עימה הגיעו אורחים רבים נוספים ומכובדים מתחום המחול מרחבי הארץ. כהן, ביקש להודות לצוות הסטודיו, למנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן-שמחון וליו"ר דירקטוריון הרשת רבקה בוזגלו, למנהלת מחלקת התרבות ברשת נורית אזרד, לקטי חג'ג' רכזת תחום חוגים לצוות רשת המתנ"סים על הליווי וכמובן לרקדניות המרכז למחול.

גלריית התמונות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.