לראשונה: טורניר טניס שולחן רשמי בקריית גת

בחול המועד פסח לראשונה התקיים בעיר טורניר טניס שולחן רשמי שהופק ע"י רשות הספורט קריית גת ורשת המתנ"סים.

הטורניר הינו המשך ישיר של פיתוח הספורט בעיר וטניס שולחן בפרט . עריית קריית גת ברשות ראש העיר אבירם דהרי מובילים את מדיניות קידום ופיתוח חיי אורח חיים בריא למען תושבי העיר, ילדים נוער ומבוגרים.

התחרות החלה עם תחרויות לילדים בשתי קטגוריות: לגילאי 5-10 ולגילאי 10-15 שהפגינו רמה יפה של משחק. לפני משחקי הגמר הוקרן על מסך סרטון ששלח יושב ראש טניס שולחן בארץ מר יוסי רוזנבלט ובו הוא מברך על התחרות בפרט ועל הקמת מועדון פעיל ורשמי בקרית גת לילדים ומבוגרים בכלל. הילדים התרגשו רבות מנוכחות ראש העיר מר אבירם דהרי שאף שיחק עם הילדים הזוכים והעניק להם את המדליות והגביעים.
בתחרות לגילאי 5-10 זכו: במקום הראשון יונתן הרוש, במקום השני איתי שלומוב, במקום השלישי אביתר מגידיש ובמקום הרביעי אמיר זלבסקי.

בתחרות לגילאי 10-15 זכו: במקום הראשון רון יעקובוביץ', במקום השני אילייה קוריק, במקום השלישי עילאי גוטניק ובמקום הרביעי אלעד לוי.

בחלק השני של הטורניר התקיימו תחרויות מבוגרים שהתחלקו לשתיים: תחרות חובבנים ותחרות מקצוענים. השחקנים בשתי הקטגוריות הראו רמה גבוהה במשחקים המותחים.
בקטגוריית חובבים זכו: במקום הראשון רפאל אויזנזון , במקום השני פבל פבזנר, במקום השלישי דויד הרוש ובמקום הרביעי הדר גוטניק.

בקטגוריית המקצוענים זכו: במקום הראשון יניב יוסף, במקום השני אלי עמר ובמקום השלישי יוני ראם.

רמי שלומוב, מנהל ויוזם החוג בעיר אמר: "הטורניר הזה זו התגשמות של חלום וחשוב לי להודות למספר אנשים שאילולא הם הדבר לא היה מתקיים: בראש ובראשונה למר אבירם דהרי ראש העיר ומר אמיר בן שמחון מנכ"ל רשת המתנ"סים אשר תומכים ומלווים את התפתחות התחום ומסייעים בקידומו. לרשות הספורט העירונית בניהולו של מאיר אבוחצירא על התמיכה לאורך כל הדרך ולכרמל אריאלי מנהלת הפרויקטים שסייעה רבות להצלחת האירוע. למנהל אגף שפ"ע לאון פסחוביץ' ,שמעון וצוות החשמל שבזמן קצר דאגו לתאורה ראויה באולם. לרועי אוחיון מאמן חוג הילדים מטעם הרשתות הכחולות שהיה מזכיר התחרות וניהל אותה באופן מופתי".

כתבות נוספות:  חוגגים 70 שנה למדינה בקיבוץ יד מרדכי

המשתתפים בתחרות בירכו על היוזמה ומקווים שזוהי תחילתה של מסורת טורנירים של טניס שולחן בעיר.

חוג טניס שולחן פתוח לנרשמים נוספים, הן ילדים, נוער ומבוגרים.