לראשונה בקריית גת: טורניר טניס בינלאומי

לזכרם של חגי ג'ורנו ורועי ביטון ז"ל, בני העיר שניספו באסון הכרמל בהשתתפות שחקנים מנבחרות מארה"ב, ספרד, איטליה ומדינות נוספות. הגמר יערך ביום א'.

IMG-20150831-WA0006טורניר הטניס הבינלאומי של איגוד הטניס העולמי ITF נערך בימים אלה בקריית גת ובמסגרתו משתתפים שחקנים הלוקחים חלק בנבחרות מקצועיות מכל העולם בקטגוריות נשים וגברים. סכום הזכיה בכל קטגוריה 10,000 דולר. הגמר יערך ביום א' הקרוב (6.9.2015) בשעה 17:00 במתחם מגרשי הטניס.

הטורניר מתקיים בקריית גת הודות ליוזמת רשות הספורט ברשת המתנ"סים, בהובלתם של מאיר אבוחצירא מנהל מחלקת הספורט ואילן ממן ובמימונם המרכזי של BG BOND ומונדו ספורט. יו"ר הנהלת הרשת רבקה בוזגלו ומנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון בירכו על האירוע: "קיום הטורניר הבינלאומי דווקא בקריית גת הוא לא עניין של מה בכך, מדובר בהשקעה רבה והיערכות מקיפה. אנחנו שואפים לקיים עוד ועוד טורנירים בינלאומיים, ארציים ומחוזיים בטניס וביתר ענפי הספורט , זהו כבוד גדול לעיר". מאיר אבוחצירא הוסיף: "מדובר בטורניר חשוב ביותר, אני שמח שנפלה בחלקנו הזכות לארגן טורניר זה הודות לתמיכתו של ראש העיר, אבירם דהרי שקידם את הנושא והודות למימונה של עיריית קריית גת".

לפי בקשת ראש העיר, אבירם דהרי, הטורניר מתקיים לזכרם של חגי ג'ורנו ורועי ביטון ז"ל אשר נספו באסון הכרמל והם בני העיר קריית גת. לטורניר הגיעו שלל נבחרות מכל העולם בהם שחקנים מנבחרת ארה"ב, תאילנד, ספרד, איטליה וכמובן נציגי הנבחרת הישראלית עידן לשם, בר בוצר, בן פתאל ועוד.

הטורניר מועבר בשידור חי באתר האינטרנט של איגוד הטניס העולמי ITF ומסוקר על ידי ערוץ 50. רבעי הגמר שיתקיימו ביום ו' וטקס חלוקת הגביעים שיתקיים ביום א' ישודרו גם הם.
הקהל מוזמן להגיע למשחקים, לצפות, ליהנות ולעודד את השחקנים. המשחקים מתקיימים כל יום בין השעות 10:00-17:00, הכניסה חופשית.

כתבות נוספות:  בדיקת קבוצת הנוער של עמותת "אור ירוק": מפגעי בטיחות התגלו סביב מוסדות החינוך בקריית גת

Facebook Comments