למרות הכול להיות

שלום קוראים יקרים שלי אני הפעם רוצה לפתוח בציטוט מרב גדול שאני מאוד מחוברת ומעריכה אותו ובאופן אישי שמעתי וראיתי ניסים גדולים מאנשים שחזרו מהקבר שלו באוקרינה כן קוראים יקרים הרב נחמן מברסלב שדוגל בשמחה "מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד, וצריך להתגבר מאד בכל הכוחות להרחיק העצבות והמרה שחורה ולהיות שמח תמיד, והוא רפואה לכל מיני תחלואת, כי כל מיני תחלואת באים מעצבות ומרה שחורה, וצריך לשמח את עצמו בכל מיני עצות"
נכון שאנחנו לא ליצנים מהלכים ולכולנו יש את "היום הזה שלנו" שעצוב לנו ורע לנו ואנחנו בטוחים חד משמעית שדיכאון עופף אותנו וביננו לבין עצמנו כבר מתלבטים ללכת לרופא לקבל כדורים או שנמתין עוד טיפה….ואני לא שוללת טיפול ואת כל סוגי הטיפולים אני פשוט רואה כל כך הרבה אנשים שיש להם הכול אבל הם מרגישים ריקים, כלום, הם לא מסתכלים על כל השפע שבורא עולם זיכה אותם אנשים חושבים שאם לאחר יש אזי חייב שגם להם יהיה ואפילו יותר, לא כך הדבר והפעם אני רוצה להעלות השבוע את עניין העצבות. אני רוצה לשתף אתכם בסיפורה של בחורה בת 34 רווקה יפה כוחנית משכילה עם שני תארים ועובדת בעבודה מאוד מסודרת בתפקיד בכיר שהתיישבה מולי בשתיקה ובחשש והבנתי שזו לקוחה מאוד סקפטית לכן מיד פתחתי בקלפים ואמרתי לה מבלי לחשוב אפילו את אישה עצובה ומרירה הבחורה הרימה את ענייה אליי וחשבתי לרגע מה אמרתי אבל היא אימתה ואמרה לי נכון זוהר אף אחד לא עולה על הבעיה הזו שאני משתדלת להסתיר ועוד הוספתי שום דבר לא מספק אותך את מתייאשת מהר מאוד והורסת במו ידיך אושר שמגיע אליך את משליכה אותו לאוויר , בקלפים ראיתי שהיא קנתה בית ומצד משפחתה עוטפים אותה בחום ובאהבה בעבודה מעריכים אותה ומכבדים אותה מסביבה הכול טוב ואפילו מצוין והיא מסרבת להבין ולהודות על כל הטוב הזה וכך היה גם עם גברים הגיעו אליה גברים מצוינים שכל בת ישראל מתפללת לקבל באהבה אך הבחורה שלנו דאגה רק למצוא בם מגרעות ואת הדרך להוציא אותם מליבה ומחייה.
אני ממש התקוממתי עליה למה היא במו ידיה הורסת את הטוב הזה בחיים ועוד היא חושבת שיש לה מזל נאחס מאז הייתה ילדה ואני אמרתי לה על מה את מדברת את פשוט לא מבינה את החיים בגילך לקנות בית לבד ולהגיע למעמד שהגעת עם מזל נאחס?? ושלא נדבר על זה שראיתי שהיא הייתה אמורה להתחתן שלוש פעמים ושלוש פעמים ביטלה. עשיתי לה מפה נומרולוגית ולפי המספרים שלה אמרתי לה שלדעתי שגבר כוחני עוצמתי וחזק לא נכון לה בחיים כי היא בעצם לקחה את תפקיד הגבר אליה ומה שהיא צריכה בעצם בחיים זה גבר רגיש ולא עוצמתי וחזק וחסר רגש כמוה היא צריכה את האיזון בחיים, הטעות שלה מכיוון שהיא "מושלמת" קריירה ועושר ויופי גברים עוצמתיים נמשכו אליה אבל היא צריכה את ההפך ממנה. חשוב לי לומר שלא בכל מקרה זה נכון כל אחד לגופו. דווקא את הבחורה הזאת לקחתי כאתגר כי ראיתי שבתוך שביל הגורל שלה יש פתח שהכול יגיע אליה בבת אחת זוגיות חתונה וילדים אם היא תאפשר לגבר חלש ממנה להיכנס לחיים.
בקלפים ראיתי שהגבר הזה נמצא ממש מתחת לאפה, בעבודה שלה, היא רק צריכה להשתחרר מהאגו שלה ולאפשר לאנשים להתקרב אליה, היא פחדה מהחולשה ואני אמרתי לה שזה לא גבר חנון ועדין מדובר על גבר רגיש משפחתי ואוהב חם עם המון חום ופתאום משום מקום היא צעקה אימא אני יודעת מי זה הוא באמת עובד באותה הקומה שלי ולאן שאני לא פונה אני רואה אותו קדימה אמרתי צאי לדרך אל תתני גם לזה להתפספס לך תתרככי ונתי לו להתקרב אליך. לטובתה אני חייבת לציין שהיא מבלי להתעכב פנתה אליו והזמינה אותו לקפה מהר מאוד היא אפשרה לעצמה להתאהב באחד שלא משחק איתה משחקי אגו, לאחר חודשיים היא נכנסה להריון – אומנם לא מתוכנן אך כשהיא סיפרה לבן זוגה הוא בכה מאושר ואמר לה שכל מה שהוא רוצה זה להקים משפחה ולהתחתן ……..כן בנות יקרות ככה הם הגברים הרגישים
קוראים יקרים שלי אנחנו לעיתים מחמירים עם עצמנו ולא עוצרים לרגע לחשוב על מה שיש לנו ואם נבין שלא הכול מובן מאיליו ונודה על זה זה מספיק כדי לעשות אותנו מאושרים……..
שבת שלום ומבורך אל תשכחו להיות בשמחה
אוהבת זוהר פרץ

כתבות נוספות:  הריעו, סבתא שרדה את מסעות חול המועד

פתרון לכל בעיה, יעוץ והבחנה זוגית, הדרכה, כיוון ויעוץ ממקום נכון ואמיתי, מנחה ערבים, ימי הולדת, גיבוש חברתי ומסיבות רווקות, מעבירה קורסים אישיים בטארוט עם סודות אישיים שלי ופתיחות שאני יצרתי. טלפון: 0527981433, 0547308109

Facebook Comments