לומדים שפות בקמפוס נביאים

קמפוס הנביאים מבית רשת המתנ"סים מזמין אתכם ללמוד אנגלית, צרפתית וספרדית בעלויות סמליות.

קורס עבריתקמפוס הנביאים מציע לכלל התושבים מגוון של קורסי שפות עם מיטב המרצים המקצועיים ובמחירים שווים לכל כיס. הקורסים מיועדים למי שמעוניין לרכוש שפה בסיסית ומתקדמת וכן לחזק את הידע הקיים וניתנים בשיתוף מרכז הצעירים "תנופה" ופיתוח הון אנושי קריית גת. קורסי אנגלית בכל הרמות ינתנו בקמפוס בהיקף של 60 שעות לימוד ובמחיר של 1,100 שקלים. למתעניינים בלמידת אנגלית בסיסית, מיומנויות שיחה ודיבור ינתן קורס בהיקף של 60 שעות לימוד ובמחיר של 500 ₪.

בימים אלו מתבצעת ההרשמה לקורס הכנה למבחן אמיר באנגלית, המכין את התלמידים לקראת מבחן המיון של האוניברסיטאות במטרה להגיע לרמת פטור מאנגלית במסגרת הלימודים האקדמיים. נותרו מספר מקומות בודדים.

מנהלת קמפוס הנביאים, איילה אוחיון, מסבירה כי קיים צורך של העשרת שפות זרות ותושבים רבים פנו לקמפוס בבקשה לפתוח קורסים בהם יוכלו לתרגל את הדיבור, הכתיבה והקריאה: "עד כה קורסים כאלה ניתנו במסגרות פרטיות יקרות או בקורסים שניתנו מחוץ לעיר. כעת תוכלו להירשם ללימודי שפות עם מורים מקצועיים וסבלניים ואנחנו פועלים לפתוח עוד ועוד קורסים בשפות לפי הדרישה".

מלבד אנגלית, תוכלו ללמוד גם קורס בספרדית למתחילים ללא הגבלת זמן לימוד ובמחיר של 50 ₪ לחודש. הקורס יתקיים בימי שני בין השעות 17:00-19:00. קורס צרפתית גם הוא למתחילים באותו המחיר יתקיים מידי יום ב' בין השעות 17:00-19:00 וללא הגבלת זמן לימוד.

קמפוס הנביאים מציע גם קורסי עברית בכל הרמות במחיר של 300 ₪ לחודש למשך 15 מפגשים, בימי ראשון בין השעות 17:00-19:00.

בימים אלו נבנות קבוצות ללמידת ערבית ורוסית, המתעניינים יוכלו לקבל פרטים בקמפוס הנביאים בטלפון: 08-6811159

כתבות נוספות:  קייטנות החופש הגדול