לגו לא כמו שהכרתם

לגו לא כמו שהכרתם: חוג הלגו הייטק של רשת המתנ"סים חילק את תעודות סוף השנה לחניכים וכבר נערך לחידושים בשנה הבאה.

לגו הנדסי

חוג לגו הייטק של רשת המתנ"סים, בניהולו של מיכה הירש ובהדרכתו של יוסי ריגלר, חתם את שנת הפעילות השנתית במסיבת סיום מיוחדת במסגרתה חולקו תעודות לחניכים. למסיבת הסיום הגיעו גם הורי החניכים וכפעילות מקדימה הם שיחקו יחד כדורעף בפארק פ"ז. בסיום המשחק התקבצו הנוכחים בכיתת הלימוד והשתתפו בחידון סוף שנה בנושא מושגים מהחומר הלימודי אותו רכשו. ההורים והצוות ביקשו להודות למנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון ולמנהלת מחלקת התרבות נורית אזרד על הליווי לאורך השנה.

בחוג הלגו הייטק של רשת המתנ"סים משלבים לימודים תיאורטיים ומעשיים ולומדים בו תלמידי כיתות א'-ה' בשתי קבוצות. מחקרים רבים הראו כי קיים קשר בין ילד המשחק בלגו לבין הרחבת אופקי, אך הלגו הוא כבר מזמן לא רק משחק בקוביות ולבנים, הפעילות בלגו היא הכנה ובנייה של דור חדש שחושב הייטק כבר בגיל צעיר. החוג מזמן מצבים אתגריים לילדים, מפתח את דרכי החשיבה שלהם ואת יכולת התכנון.

 

בשנה הבאה יחדש החוג את מערכי השיעור וישלב למידה עם מחשבים ניידים שיאפשרו בנייה של דגמים באמצעות ערכות טכנולוגיות מיוחדות. התלמידים יוכלו להיעזר במחשבים, לתכנת באופן בסיסי וליצור דגמים. כמו-כן ישולבו לימודי רובוטיקה בסיסיים, לגו הנדסי והכרה עם דגמים חדשים. לפרטים נוספים, בית רחל: 08-6620862/3.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.