שורש נשמה

שלום קוראים יקרים שלי הפעם אני רוצה לדבר אתכם על נושא עין רעה ומזל רע, בגדול אני לא מאמינה בדברים האלו שהם ממש נתפסים בבן אדם אלא אם כן הוא נותן לזה להגיע אליו, כדי לנסות להביא לכם מהידע שלי אני רוצה קודם שנגע במושג שורש נשמה, לכל אדם שנולד יש שורש נשמה שבתוך שורש הנשמה יש את הפלוס ואת המינוס אם אדם הולך עם הפלוס הוא מצליח ואם הוא חלילה בוחר ללכת עם המינוס מן הסתם יפסיד – משוואה מאוד פשוטה נכון? אך לא כך בחיים מכיוון שלכל אדם יש ייעוד מסוים אך הוא עצמו לא תמיד יודע מה מתאים לו ומה לא מתאים לו לפעמים אנחנו בחרים דווקא בדרך הקלה ופה אני נכנסת לתמונה כדי לייעץ ולכוון אותו למקום הכי נכון לו לדוגמא: לפני שנתיים הגיע אליי בחורה שישבה מולי וטענה שיש מזל רע, עין רעה שהחיים שלה קשים והיא לא סובלת את החיים ברגע שפתחתי בקלפים ראיתי שלבחורה הזו שאז הייתה בגיל 36 רווקה ובמקביל גם בדקתי במפה הנומרולוגית שלה וראיתי שיש לה מה שנקרא "זיווג תיקון" וייעצתי לה להכניס לחיים שלה גבר גרוש עם 2 ילדים כי זה מה שכתוב לה בגורל לא לשלול גבר גרוש שמגיע עם 2 ילדים בפתיחה בקלפים ראיתי שהיא לא מחזיקה מעמד בקשר יותר מכמה חודשים בודדים הדמות שלה בקלפים הופיעה כאוויר אין שום דבר שמחבר אותה לקרקע וגורם לה ליציבות, היא לא ממש רצתה לשמוע על גבר גרוש רצתה רווק כמוה ולא האמינה שגרוש יוכל לספק לה את כל הצרכים שהיא זקוקה להם וגם פחדה שלא ירצה להוליד ילדים או איך היא תסתדר ותאהב ילדים שלא שלה. החששות שלה היו מאוד הגיוניים בעיקר לבחורה שלא החזיקה מעמד לאורך זמן במערכות יחסים. היא לא יצאה נלהבת ממני לאחר שראיתי גם בקלפים וגם במפה הנומרולוגית את הזיווג שעומד להופיע אצלה, ביקשתי ממנה שתיתן לזה הזדמנות שזה ממש סוג של תיקון וכשזה יקרה שתגיע אליי. נפרדנו לשלום, אחרי חצי שנה הגיעה הבחורה בשנית הפעם מאושרת והחיים כבר מחייכים אליה תודה לאל היא הכירה את הבחור הגרוש עם השני ילדים הם כבר הכירו את המשפחות וגם את ילידיו היא פגשה, הוא מבחינתו רוצה כמה ילדים שהיא תרצה דבר שהרגיע אותה אני פתחתי בקלפים כדי לראות שאכן מדובר על אותו בחור שראיתי וכן, זה הבחור מהמזל שלה ראיתי שהם אוטוטו עוברים לגור ביחד היא אישרה ואני עוד הוספתי שהם עומדים להינשא מהר מאוד ממה שהיא תכננה שוב נפרדנו לשלום והבטיחה לשמור על קשר.

כתבות נוספות:  הגיע הזמן להודות: אנחנו גזענים

הבחורה שלנו חזרה אליי בשלישית לאחר שהתחתנה והולידה ילד, היא הגיעה אליי לפגישת ייעוץ וסיפרה שיש להם ויכוחים ומשברים שבעניי הם שגרתיים וחייבים להתקיים בכול בית, אמרתי לה כמובן לפי הפתיחה שאני רואה שהיא ממש מקשה עורף על בעלה והחיים והמלצתי לה שתצא מאזור הנוחות בה היא נמצאת ותפסיק לחשוב שחייבים לה! היא נמצאת כרגע במקום הנכון לה וחבל יהיה אם תהרוס זאת לפי הקלפים כולם מגיעים אליה עם יד פתוחה ושפע והיא סוגרת קבלה. היא צריכה לעשות כרגע עבודה מול עצמה ואני מאמינה בה שתצליח.

הרבה אנשים אומרים שלא הולך להם מבחינת פרנסה זוגיות וכו' והם חושבים שמשהו איתם לא בסדר וזה לא נכון הם פשוט לא נמצאים במסלול הנכון ולא ממשים את שורש הנשמה שלהם. ברגע שהם עולים על המסלול הנכון החיים ממש משנים כיון ומקבלים תפנית חדשה וטובה אך לא להתבלבל ולחשוב שתקופה קצרה של משבר שמשהו לא הולך יחשוב האדם שהוא לא ממש את שורש הנשמה שלו.

"כל העולם כולו שלך הוא, מה שאתה רוצה לעשות בעולמך עשה אך לא לשכוח ובחרת בחיים. חיים ללא מימוש עצמי ללא תכלית אינם חיים – סנהדרין ל"ח
שבת שלום מאחלת לכולם מימוש עצמי וחיי אושר וסיפוק

פתרון לכל בעיה, יעוץ והבחנה זוגית, הדרכה, כיוון ויעוץ ממקום נכון ואמיתי, מנחה ערבים, ימי הולדת, גיבוש חברתי ומסיבות רווקות, מעבירה קורסים אישיים בטארוט עם סודות אישיים שלי ופתיחות שאני יצרתי. טלפון: 0527981433, 0547308109

Facebook Comments