לאן היום? טיולילה

" הו מה יפים הלילות הקסומים עת פיה ונסיך וגם מלך רוקדים " – טיולי לילה תמיד היו החביבים עלי ביותר. הקסם והשקט של הלילות מכניס לאווירה שונה ומיוחדת שמתווספת לבריזה הנעימה בשעות הערב מאוחרות. ולכן לרגל החום והחופש קצת מידע על טיולי לילה מרעננים ושלווים.

טיול אופניים – רבדים. ללא תשלום- 30 ₪

בחצר בית בקיבוץ בית ניר מרוכזים סלעים מן הארץ והעולם המספרים,באופן מוחשי ומעניין כבר רשמתי בעבר על טיולי האופניים ברבדים והמסלולים היפים המוצעים באזור, הפעם הטיול הלילי החדש הוציא אפילו עצלנית כמוני ב20:00 בערב לטיול אופניים קריר ונעים בשדות הקיבוץ והסביבה. הטיול הוא קליל ומתאים לדעתי מגיל 10 ומעלה ( ברגע שלילד יש שליטה טובה על האופניים בלי גלגלי עזר ). הטיול יוצא כל יום רביעי ב19:30/20:00 בערב. יוצאים כקבוצה אחת והחבר'ה והמשפחות המגיעים לטיול רק מוסיפים לאווירה השאנטית והרגועה – דרך ממש כיפית להכיר אנשים וליהנות מהטבע. בסיום הטיול אפשר להמשיך בארוחה בבית הקפה ( כשר למהדרין) אצל עידן אופן ליהנות מאוכל טוב, צחוקים ואווירה קייצית וקיבוצית.. ממש כמו פעם. בקיצור – מומלץ בחום !!
לפרטים : עידן אופן – 050-7481238 – הטיול יוצא כל יום רביעי בערב.

סיור עששיות – יסודות

טיול בסגנון אחר, מכל הבחינות, ניתן למצוא בישוב יסודות ( ליד בסיס שורק). מדובר על סיור עששיות שעובר במורדות היישוב יסודות דרך הפרדסים ונחל שורק ועד פינת החמד של קק"ל שהוקמה בכניסה ליישוב ( ב waze נקראת "חניון נוח לי" ). את הטיול מדריך דב פישר – טיפוס צבעוני, חקלאי חרדי מהסגנון של פעם, שמדריך סיור עם הרבה צחוק, מוזיקה והיסטוריה.. חצי מהזמן לא תאמינו שעוד קיימים אנשים ופעילות שכזאת – תמימות של פעם עם אווירה של "א"ש לילה ". במסלול עוברים בכמה תחנות בחלקם ניתן לעשות הפסקת קומזיץ עם פק"ל קפה, באחרים מוציא דב -גיטרה, דרבוקה ורמקול נייד ומתיישבים לשירה בציבור.. אם הילדים עוד לא חוו מחנות נוער זאת הזדמנות נהדרת ליהנות איתם – החוויה היא בלתי נשכחת להורם ולילדים.
לפרטים : דב פישר – 054-8421565

פסטיבל לילות בית ג'וברין – לילות אהבה ותנ"ך קיץ 2016. פעילויות לילדים ללא תשלום:

משחק ניווט עממי לכל המשפחה בסביבתה הטבעית של תחנת הכוח 'דליה': משחק ניווט עממי לכל המשפחה בסביבתה הטבעית של תחנת הכוח 'דליה', תחנת הכוח הפרטית הגדולה בישראל המייצרת חשמל באמצעות גז טבעי.הפעילות כוללת הסבר על יסודות הניווט והשימוש במפה ולאחר מכן ניווט בטבע באזור יער חרובית.המסלולים מתאימים לכל גיל. אורך המסלול 1.5-2 ק"מ. במהלך הפעילות יבקרו המשתתפים במרכז המבקרים החדש שנחנך לאחרונה בתחנת הכוח 'דליה שם נרד למסע לבטן הים, למקום בו מופק הגז הטבעי ועד למקרר הביתי שלכם המחובר למערכת ההולכה של חברת החשמל.

הפעילות היא ללא תשלום ותתקיים ביום שלישי, 23.8.2016 בשעה 16:30.
נקודת מפגש: בחנייה של מרכז המבקרים 'דליה אנרגיות'. יש להירשם מראש: 08-6834106

משחק שטח כיפי

גם הפעם עוד קצת מים ובלונים לצנן את היום.. מה צריך – בלוני מים, קערות/דליים. משחק כיפי והכי פשוט שאפשר – מתחלקים לזוגות ומסמנים קו זריקה וקו תפיסה ( במרחק של כשני מטר אחד מהשני) ומתחילים : אחד מבני הזוג נעמד בקו הזריקה וזורק את בלון המים לעבר החבר. בן הזוג עומד בקו התפיסה ועליו לתפוס את בלון המים בעזרת הקערה/דלי שברשותו. כמובן שאסור להתקרב לזורק וככל שתרחיקו בין המשתתפים המשחק יהיה קשה יותר. הזוג שבקערה שלו הכי הרבה בלוני מים לא מפוצצים הוא הזוג המנצח..

מבצע מיוחד לחופש

במהלך תקופת "בין הזמנים " 15/8-31/8 התאחדו העסקים במ.א נחל שורק למבצע מיוחד – רכוש באחד מתי העסק במועצה וקבל כרטיס גירוד מתנה – כל כרטיס זוכה והפרסים שווים במיוחד (ארוחות בקפה קפה, כניסות משפחתיות לאטרקציות, משקפי שמש ועוד ) לפרטים נוספים כנסו לאתר המועצה.

תגיות: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.