כל הארץ דוורים דוורים

ישראל חיון מחלק דואר ברחוב העצמאות בקריית גת

מעל 1,000 דוורים יש לדואר ישראל שמחלקים דואר וחבילות בכל הארץ, מדן ועד אילת, בגשם, בשרב ובכל תנאי מזג אויר.

ערב יום העצמאות מצאנו עשרות דוורים שמחלקים דואר ברחוב העצמאות בערים שונים – בבת ים, באשדוד, בנס ציונה, בעכו, קרית ים, באר שבע, יבנה ועוד.

ישראל חיון, אב לשני ילדים, עובד כדוור 21 שנים . בנוסף להיותו דוור, לפני כשנתיים מונה לתפקיד ראש צוות דוורים. מדי יום הוא אחראי על חלוקת מאות דברי דואר ומכתבים באזור רחוב העצמאות בקריית גת והולך כ-15 קילומטר בממוצע.

"אני אוהב את עבודתי ומבצע אותה על הצד הטוב ביותר. אעשה כל מאמץ למסור את המכתבים הרשומים גם אם זה כרוך בכך שאחזור שוב לאותו בית . אני מרגיש סיפוק עצום אחרי כל יום עבודה וכמעט ואיני נעדר מעבודתי. הרגשתי גאווה גדולה להצטלם , ברחוב העצמאות לקראת יום העצמאות 70 שנה למדינתנו האהובה, אנו שמחים במדינה שלנו, שיש בה הכל".

באופן מפתיע מנתוני דואר ישראל כי דווקא רחובות העצמאות והציונות בעיר אשדוד הם הרחובות שתושביהם הזמינו הכי הרבה חבילות בשנת 2017.

דני גולדשטיין, מנכ"ל חברת דואר ישראל: ״אנו גאים ביותר מאלף דוורים שמחלקים דברי דואר וחבילות מדן ועד אילת, בכל מזג אויר, ומגיעים לכל כפר, קיבוץ ומושב. ערב יום העצמאות ה70 למדינת ישראל, בחרנו להתמקד בעשרות הדוורים שמחלקים דברי דואר וחבילות באופן קבוע ברחוב העצמאות ברחבי הארץ, ואנו מאחלים למדינת ישראל חג שמח".

בתמונות : ישראל חיון , מחלק דואר ברחוב העצמאות בקרית גת

תמונת קולאז' של דוורים שמחלקים דואר ברחוב העצמאות, ה' באייר

קולאז' דוורים מחלקים דואר ברחוב העצמאות , ה' באייר

קולאז' דוורים מחלקים דואר ברחוב העצמאות , ה' באייר