כבשו את בית רחל במופע מצחיק ומרגש

רשת המתנ"סים אירחה את שתי השחקניות, רינה לזר ואירית דגמי שהעלו קומדיית מצבים מצחיקה במיוחד שזורה בשירים בביצוע רינה לזר. התגובות היו חמות: "שמחנו לפתוח את מסע המופעים בבית שלנו בקריית גת".

מדברות לרוחב 4 מדברות לרוחבאולם בית רחל היה מלא עד אפס מקום בתושבים שהגיעו ליהנות ממופע של מוסיקה, שירים וזיכרונות עבר. חברות של 20 שנים הביאה את השתיים ליצור את המופע "מדברות לרוחב" שכלל חומרים אותנטיים וקומיים מחייהן (סיפורי ילדות, התמודדות במערכות יחסים, גידול הילדים וכו').

רינה לזר: " היתה לנו הרגשה מעולה לפני שעלינו לבמה, ראש העיר בירך אותנו והקהל נתן לנו אנרגיות. כולם נהנו וקיבלנו תגובות חמות. היו אנשים שאמרו שלא הספיק להם ורצו לשמוע עוד סיפורים, אמרתי להם שאני יכולה לספר להם סיפורים במשך שבוע השאלה אם הם הביאו שקי שינה. זו היתה הופעה חגיגית שקדמו לה הופעות נוספות שביצענו בהתנדבות בחדרי מורים בבתי הספר בעיר וכן במחלקות רפואיות ובמסגרות לגיל המבוגר".

אירית דגמי: "טוב לפתוח את סיבוב המופעים שלנו בקריית גת. קיבלנו יחס חם וטיפול מסור במחלקת התרבות של רשת המתנ"סים בהובלתה של נורית אזרד ואנחנו מודות למנכ"ל הרשת אמיר בן שמחון וליו"ר דירקטוריון הרשת רבקה בוזגלו על התמיכה. אנחנו מזמינות את הקהל הרחב להופעה הקרובה שלנו ב28.11 בבית יד לבנים אשקלון".

מנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון ומנהלת מחלקת התרבות נורית אזרד הוסיפו ואמרו: "חשוב לנו לתת במה לכישרונות מקומיים ולעודד אותם. המופע "מדברות לרוחב" היה מצחיק ואיכותי והנוכחים נהנו עד מאוד. נמשיך לסייע לתושבי העיר להביא את כשרונם לידי ביטוי".

בקרו בפייסבוק
כתבות נוספות:  נעצר חשוד בעבירת מין בקטינים בקריית גת