כאלף איש הגיעו ליהנות מהמופע של יובל המבולבל ביוזמת המתנ"ס

מופע יובל המבולבל באמפי בקריית גת

יובל המבולבל באמפי בקריית גת

המופע הראשון בסדרת המנויים לקיץ של רשת המתנ"סים הוכתר כהצלחה גדולה: כאלף איש, משפחות עם ילדיהם, הגיעו לאמפיתאטרון קריית גת למופע של כוכב הילדים יובל המבולבל ונהנו מהפנינג ססגוני. לפני ההופעה של יובל המבולבל, הופיע פיקו ושעשע את הילדים, גם ההורים נהנו מהאווירה הייחודית: "המופעים האלו הם רעיון נהדר, הילדים נהנים, אנחנו נהנים ומחכים כבר בקוצר רוח למופע הבא".

האירוע היה הראשון מתוך שלושה אירועים לציבור המשפחות ביוזמת רשת המתנ"סים בניהולו של אמיר בן-שמחון ויו"ר דירקטוריון הרשת רבקה בוזגלו. עוד צפויים בסדרה: הופעות של כוכבי הילדים רוי בוי, מיקי, צ'יקצ'אק ואספון. נורית אזרד מנהלת מחלקת התרבות הזמינה את התושבים ליהנות מהמופעים והסבירה כי נעשה מאמץ להנגיש את העלויות לכלל התושבים ולשם כך הוצע מנוי משולש חסכוני ומסובסד במסגרתו כניסה ל-6 מופעים בסכום של 89 שקלים.

ראש העיר, אבירם דהרי, בירך את התושבים שהגיעו ליהנות במופע וסיפר כי נוסף לאירועי הקיץ, משרד התרבות והספורט ורשת המתנ"סים יפיקו ב- 19.8.15 בקריית גת יום שכולו ספורט ותרבות עם מופעים של טובי האמנים בארץ בהם משה פרץ, פאר טסי, שירן סנדל ועוד. קריית גת נבחרה על ידי משרד התרבות והספורט יחד עם עוד 20 ערים בארץ להפיק יום מלא פעילות תרבותית לטובת תושבי העיר, שריינו את התאריך!

ברשת המתנ"סים מזמינים את הציבור לרכוש כרטיסים למופעים שנותרו במחיר של 60 שקלים לארבעת המופעים. לפרטים נוספים: מרכז שירות לקוחות בית רחל 08-6620862/3.

תמונות נוספות

כתבות נוספות:  ממחר מחיר הנסיעה במונית יתייקר