יום חווייתי בנושא הפרדת האשפה הביתית לילדים

יום חווייתי לילדי העיר בנושא הפרדת אפשה ביתית (5)ילדים הם השגרירים הטובים ביותר: יום חווייתי בנושא הפרדת האשפה הביתית לילדי העיר

אירוע נוסף בסדרת האירועים לחינוך סביבתי התקיים השבוע ובמסגרתו הגיעו תלמידי בתי ספר בעיר ליום עיון חוויתי בנושא הפרדת פסולת ומיחזור בבית רחל. כ-200 תלמידים נהנו מהופעת "הקרקס הירוק", הופעה מרשימה ומפתיעה המלמדת את הילדים כיצד מטפלים בפסולת וכיצד יש לשמור על כדור הארץ. בהצגה שולבו אלמנטים של קרקס, לוליינות ומשחקים עם הקהל. בתום ההצגה נהנו התלמידים מסדנאות יצירה בקומפוסט והכנת ראשי דשא מעוצבים בהדרכתה של חנה בית שמחון מנהלת המרכז לאמנות ברשת המתנ"סים. כל תלמיד הצטלם עם דמות הפיל האהובה "אשפפיל" המלווה את קמפיין הפרדת הפסולת הביתית ובתום האירוע קיבלו התלמידים מגנטים עם תמונתם למזכרת.יצויין כי בימי העיון משתתפים תלמידי בתי ספר מכלל הזרמים בעיר הממלכתי, הממלכתי דתי והחרדי .על מנת להטמיע את אופני הפרדת האשפה בכל בתי האב בעיר .יום חווייתי לילדי העיר בנושא הפרדת אפשה ביתית (3)

התלמידים והמורים בירכו על קיום היום וציינו כי האירוע חיזק את הכרת התלמידים הצעירים בחשיבות הפרדת פסולת לפסולת יבשה ורטובה וכך הם מקווים לנהוג בביתם וגם בכיתות הלימוד. כמו-כן ביקשו להודות לשותפים לעשייה, חבר המועצה ומחזיק תיק איכות הסביבה אילן חזן, אגף איכות הסביבה בעיריית קריית גת בניהולה של הדס פדידה, אגף חינוך חרדי בראשותו של משה ביטון, מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים בניהולה של נורית אזרד, מערך ההסעות בעיריית קריית גת בניהולו של אורי וינברג  ולאלכס וינרב יועץ סביבתי.

כתבות נוספות:  ביה"ס לאמנויות בן צבי מציג: ישראל חוגגת 70