יובל אברמוביץ הופיע בקריית גת עם הרצאתו המצליחה "הרשימה"

יובל אברמוביץ הופיע בקריית גת עם הרצאתו המצליחה "הרשימה" במסגרת סדרת ההרצאות של מרכז הצעירים "תנופה"

IMGP9806

מרכז הצעירים "תנופה" חנך השבוע את סדרת ההרצאות "קפאין" לצעירי העיר ולתושבים. הסדרה נפתחה עם הרצאתו המצליחה של יובל אברמוביץ "הרשימה" העוסקת בהגשמת חלומות ומיצוי הפוטנציאל הטמון בכל אדם. ההרצאה התקיימה באשכול הפיס שהיה גדוש עד אפס מקום.

יובל אברמוביץ' עם שי זולדן יו"ר תנועת הצעירים ואודליה סבג מנהלת מרכז תנופהמנהלת "תנופה", אודליה סבג, פתחה את הערב ופירטה על התכנים והפעילויות המתקיימות במרכז לטובת אוכלוסיית צעירי קריית גת (גילאי 18-35 ועוד) בהם חיילים, חיילים משוחררים, עולים, דורשי עבודה או הכשרות מקצועיות, מנהיגים חברתיים וקהילתיים וכו': "המרכז שלנו פתוח בפניכם על מנת שאתם תוכלו להגשים את החלומות שלכם. על מנת שתוכלו להתפתח ולהעמיק את היכולות הטמונות בכם. אני מודה לראש העיר, אבירם דהרי, על תמיכתו במרכז והשקעתו בצעירי העיר בכל התחומים כולל השכלה גבוהה ופיתוח יזמות צעירה".

הממונה על הצעירים, חבר המועצה שי זולדן, הוסיף ואמר: "אני שמח לראות את כל הצעירים שהגיעו הערב להרצאה הפופולארית והמרתקת של יובל אברמוביץ. זה עתה התפרסמו תוצאות הדירוג של השקעת הרשויות בתושבים בארץ וקריית גת ממוקמת בעשיריה הראשונה, כעיר המובילה בהשקעה בתושביה גם בתחומי התרבות והחינוך ואני שמח שכולנו נהנים מהכיוון החיובי אליו צועדת העיר".

במשך שעתיים, ישבו הנוכחים מרותקים והאזינו להרצאה "הרשימה" שהציגה בצורה מלאת השראה וגם פרקטית את סיפור חיוו של המרצה וכיצד הוא פועל להגשמת כל שאיפותיו וחלומותיו הגדולים ביותר. הנוכחים השתתפו בהרצאה ובמהלכה אף החלו לעזור זה לזו במציאת כיוונים להגשמת החלומות הפרטיים שלהם.

באי הערב נהנו גם מעמדת מיצים סחוטים וקפה חם של קבוצת יזמים צעירים כחלק משיתוף הפעולה עם מרכז הצעירים "תנופה". במרכז מציינים כי זו היתה ההרצאה הראשונה בסדרת הרצאות מרתקת אשר מוביל המרכז בשיתוף עם "מעוף" ו-ORS אשר סייעו במימון הערב.

כתבות נוספות:  כתב אישום: טופס המשחק זויף אחרי מותו של אלי בן משה

כמו-כן ביקשו במרכז להודות לסניף ארומה קריית גת על שיתוף הפעולה והזמינו את כל צעירי ותושבי העיר לרכוש מנוי מסובסד לסדרת ההרצאות.

בקרו בפייסבוק