יד שנייה ווינטאג'

שבת שלום מתלבשות מהממות!
החופש הגדול כבר ממש מעבר לפינה, בעוד יומיים תלמידי חטיבת הביניים והתיכונים ייצאו לחופשה המיוחלת ובסיוף החודש הקרוב יצטרפו אליהם תלמידי היסודי.
החופש הגדול הוא זמן מעולה להגיע לכל מיני משימות שלא מצליחים להגיע אליהם במהלך השנה,משימות הדורשות מיון,סידור,מדידות וכו'-כמובן שהכוונה היא לסידור הארונות.
במשך השנה אנו צוברים אינסוף בגדים התופסים מקום רב בארון,חודשיים תמימים זה זמן נהדר להשקיע בארון שלנו ולהפוך אותו ממחסן בגדים לארון נגיש וקל למשתמש שירת את צרכינו בסופו של יום.הילדים יכולים להיות עזרה נהדרת והזמן יעבור בלי שתשמנה לב לכך.
בכלל בגדים זה עסק יקר מאד,אני חיה אופנה ובגדים,מגיעה לתצוגות ופרזנטציות רבות,ההיצע רב מאד והמחירים לא תמיד מצדיקים את הבגד עצמו.

אקססוריזבתקופה האחרונה קמו חנויות יד שנייה האוצרות בתוכן בגדים חדשים ממש במחירים שווים במיוחד.כמו שרובכן בטח יודעות גם לי יש חנות שכזו חנות המיועדת לנשים החל ממידה 36 ועד 48.בחנות יש בגדים,נעליים ואקססוריז והמחירים באמת שווים במיוחד.
המדור של היום מוקדש כולו ליד שנייה ולמה באמת כדאי לקנות בגדים שמישהי קנתה אבל לא לבשה כלל או שאפילו לבשה פעם אחת במחירים נמוכים מאד.אז לכל אלה שאומרות מה פתאם שאני אלבש בגד שמישהי אחרת לבשה רק שתדענה את אותו בגד שרכשתן בחנות מדדו לפניכן אינסוף נשים ויכול להיות מאד שאחת מהן לקחה את הבגד השתמשה והחזירה לחנות בתואנה זו או אחרת.אז בגד שניקנה חדש או יד שנייה זקוק לכביסה כדי להרגיש איתו הכי טוב שאפשר.בחנות הפרטית שלי הבגדים ברובם חדשים ואתן נהנות מבגד חדש אופנתי ברבע מהמחיר שהייתן אמורות לשלם עליו…אז לא חבל….
רוב הנשים המנהלות חנויות יד שנייה הן סטייליסטיות ופאשיסטיות המבינות אופנה ונושמות אופנה ושאתן תגענה לחנות שלי או לחנות יד שנייה אחרת תקבלנה את מלוא תשומת הלב עם המון סבלנות והחשוב ביותר אתן תצאנה מהחנות שלי רק עם בגדים שמחמיאים לכן,באחריות כי אני יודעת מה התחושה שאומרים לך שבגד מחמיא לך אבל הוא ממש לא….אז אני מאמינה שמי שמגיעה אליי צריכה לצאת רק עם בגדים המחמיאים לה כך שלא אכריח אותך ולא אתן לך לקנות בגד שהוא אינו מחמיא לך כלל……

כתבות נוספות:  כל חמש שנים שוברים ומשפצים את אותם המקומות

אז למה יד שנייה?
-כי תיקני את אותו הבגד בחצי המחיר.
-כי הגיע הזמן שנדאג לסביבה שלנו-אתן יודעות כמה זמן לוקח לטקסטיל להתכלות?
-כי בחנויות יד שנייה יש את הבגדים הכי שווים שיש.
-בחנות יד שנייה את מקבלת את היחס שמגיע לך באמת כלקוחה.
-תנסי פעם אחת….תאמיני לי שלא תוותרי על החוויה-תשאלי את מי שכבר ביקרה אצלי.
-כי הארון שלך יהיה מלא בבגדים שמחמיאים בדיוק לך בזכות הטיפים השווים שתקבלי ממני.
אז יקירות אני מזמינה אתכן להגיע אליי להתחדש בבגד או אקססוריז במחיר שווה במיוחד בלי למכור כליה או לשבור תוכנית חסכון….חשוב רק להתקשר קודם ולתאם מראש כדי שאוכל להקדיש לכן את מלוא תשומת הלב…..
אז זהו בינתיים ועד הפעם הבאה אתן מוזמנות לפנות אליי לייעוץ אישי או לייעוץ קניות לסדנת סטיילינג לכבוד כל אירוע או סתם כי בא לך להתפרע עם החברות.וכמובן מוזמנות לעשות לי לייק בדף העיסקי בפייסבוק-"יסמין גבאי-סטייליסטית"

שלכן באהבה,
יסמין גבאי. סטייליסטית אישית

 

Facebook Comments