טורניר כדורגל לזכרו של מאור אלמקייס ז״ל

טורניר הכדורגל לזכרו של מאור אלמקייס ז"ל התקיים השבוע במגרש הסינטטי בקריית גת במעמד ראש העיר אבירם דהרי, מנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון , משפחתו של מאור וחבריו הרבים.

הטורניר, יוזמת טוהר חיות, חברה של מאור ז"ל שיחד עם חבריה פנתה לעיריית קריית גת ורשת המתנ"סים שנרתמו לקיים את הטורניר להנצחתו של מאור. טורניר 2טורניר 3הטורניר התקיים בין 4 קבוצות שהורכבו מחבריו ובני משפחתו של מאור כאשר השחקנים ובני המשפחה לבשו חולצות שעל גביהם מתנוסס הסלוגן ״די לאלימות״. ראש העיר בירך על היוזמה ובדבריו למשפחה אמר: ״על אף הכאב הגדול והצער וכשם שבכל יום בחנוכה אנו מדליקים עוד נר ועוד נר, כך כל יום עלינו להוסיף עוד מעשה ועוד מעשה להנצחתו ולזכרו של מאור". ראש העיר העניק גביע הוקרה למשפחת אלמקייס בשם עיריית קריית גת ורשות הספורט העירונית.

מנכ"ל רשת המתנ"סים, אמיר בן שמחון, הוסיף ואמר כי הוא ״מברך על היוזמה החשובה הזו ומקווה כי טורניר זה יהפוך למסורת, ישמש לדוגמא ויבהיר כי לאלימות אין מקום בעירנו״.משפחת אלמקייס הודתה לראש העיר ולמנכ״ל רשת המתנסים על הפקת הטורניר ועל היוזמה המבורכת . במהלך הטורניר, יוסי איפגן, חברו של מאור ז"ל השמיע לנוכחים שיר שכתב והלחין לזכרו של מאור ואמר לחבריו כי יישוב סכסוכים יעשה רק באמצעות דיבורים ולא אלימות.

טוהר חיות יוזמת הפרויקט ביקשה להודות לכל מי שסייע ותרם: "אני נרגשת לראות את ההירתמות של כל הגורמים, תודה לראש העיר, לרשות הספורט לאמיר בן שמחון לאילן כנפו על מתן הסיוע והמגרש, לאמיר כהן שנתן מזמנו בהתנדבות בשמחה רבה ועזר ותמך . תודה רבה לאוריה אריס על ההקשבה, הרצון לעזור והעזרה ובסופו של דבר תודה רבה לשחקנים שעשו את היום הזה . תודה לכל מי שהגיע, למשפחה של מאור שהגיעה למרות הקושי המובן. אני מודה על היום שבו הכרתי את מאור. תודה לקבוצה הבית, לקבוצה של סאן סמילה ואדר יפרח שזכו במקום שלישי ותודה לקבוצה של מאור ששיחקה עד הנשימה האחרונה ולקבוצה המנצחת – הקבוצה של עימרי בן סעדון תודה רבה על יום נפלא".

כתבות נוספות:  בבקשה סיימו את ההצללה
טורניר 1