חתכה בסכין את החבר של החברה שלה לשעבר

בתמונה: סכין. תמונת אילוסטרציה | FreeImages.com – Andrew Martin

פרקליטות מחוז דרום הגישה לביהמ"ש המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושבת קריית גת, בת 24, שדקרה במהלך נסיעה ברכב, באמצעות סכין, את בן זוגה של בת הזוג שלה לשעבר על רקע רומנטי. על פי כתב האישום, קבעה הנאשמת להיפגש עם המתלונן על מנת לשוחח וליישב ביניהם את הסכסוך. הנאשמת הצטיידה בשתי סכינים ובמהלך הנסיעה ברכבו של המתלונן, שלפה את אחת הסכינים, הצמידה לגרונו וחתכה אותו בבית החזה. שוטרי מג"ב הצילו את חייו כשזינק מהרכב הנוסע לעברם.

הפרשה החלה לפני שלושה שבועות אז פנה המתלונן לבן דודה של הנאשמת, וביקש ממנו שירחיק את הנאשמת מחברתו הבן דוד הודיע לו שדיבר עם הנאשמת ו"הכל בסדר".עוד באותו היום התקשרה הנאשמת לחברתו של המתלונן שהייתה בעבר חברתה והביעה בפניה את זעמה על התנהגותו של המתלונן ועל כך שדיבר בן דודה ולא ישירות איתה. המתלונן החליט שאולי שיחה ישירה תעזור. השניים קבעו להיפגש ביחידות על מנת לשוחח וליישב ביניהם את הסכסוך.

מאוחר יותר התברר שלנאשמת לא הייתה כל כוונה לדבר. לפגישה היא הביאה איתה שתי סכינים. בהתאם לסיכום ביניהם, בסמוך לשעה 19:40 אסף המתלונן את הנאשמת מביתה בקריית-גת כשהוא נוהג והנאשמת יושבת במושב הנוסע לצידו. הנאשמת הציעה כי ייסעו לצומת פלוגות לשבת בבית הקפה פלוגות בתחנת הדלק. במהלך הנסיעה, סמוך לצומת פלוגות על כביש 40 צפון לפני תחנת הדלק, אמרה הנאשמת למתלונן שרכב שנוסע אחריהם מסמן ומהבהב להם באורותיו. המתלונן הסיט את מבטו שמאלה למראה שבדלת הנהג על מנת לבדוק זאת, ובשלב זה הנאשמת שלפה את אחת הסכינים שהביאה עימה והצמידה אותה לגרונו של המתלונן. המתלונן ניסה להרחיק את הסכין מגופו אך הנאשמת המשיכה להחזיק בסכין קרוב לגופו וחתכה אותו בבית החזה מימין. הנאשמת המשיכה לאחוז בסכין וניסתה לדקור את המתלונן. המתלונן תפס את להב הסכין בידו, נאבק בנאשמת וניסה להוציא את הסכין מידה ולהרחיקה מגופו, כל זאת תוך כדי נסיעה. בעוד המתלונן נאבק עם הנאשמת ומנסה להוציא את הסכין מידה, הנאשמת הוציאה מכיסה את הסכין נוספת, סכין מתקפלת בעלת ידית שחורה. המתלונן שחשש לחייו, הסיט את הרכב לשול הימני של הכביש, פתח את דלת הנהג, קפץ מהרכב בעודו נוסע ונמלט על נפשו. הרכב המשיך בנסיעה עד שנבלם בתחנת אוטובוס שהייתה במקום. המתלונן ברח לכיוון הצומת, פנה לשוטרי מג"ב שהיו במקום וביקש את עזרתם. הנאשמת ברחה מהרכב, ועצרה רכב שעבר במקום בניסיון להימלט מזירת האירוע.
המתלונן הפצוע הובהל ע"י ניידת מד"א לבית החולים "ברזילי" באשקלון, כשהוא סובל מחבלות חמורות – קרעים מלאים בגידים בשתי אצבעות כף ידו הימנית וקרע חלקי בגיד באצבע החמישית בכף ידו השמאלית. כמו כן בחזה ימין – עליון נמצא פצע דקירה שטחי. הוא נותח, ידיו גובסו והוא אושפז למשך מספר ימים.
כתב האישום מייחס לנאשמת ביצוע עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות (באמצעות נשק קר), פציעה בנסיבות מחמירות ונשיאת סכין שלא כדין. הפרקליטות ביקשה מעצר עד תום ההליכים.

כתבות נוספות:  הסתיים קורס עורכי חופה וקידושין

Facebook Comments