חגיגה בכחול לבן

קבוצת הבוגרים מכבי קריית גת שיחקה נגד נבחרת בית הספר "שלאון" במסגרת פרויקט "פיס למען קהילה"

כדורסל
פרויקט "פיס למען הקהילה" פועל זו השנה השישית בארץ והשנה גם בקריית גת. השבוע, במסגרת הפרויקט נערך משחק בין קבוצת הבוגרים בליגת העל "מכבי קריית גת" לבין נבחרת בית ספר שלאון בכדורסל באולם אלון לעיני 400 תלמידי בית הספר שהפגינו יכולות עידוד מרשימות למדי.

כדורסל 2כאמור, המיזם צובר תאוצה במשך 6 השנים האחרונות בארץ ומידי שנה בוחרים מספר רשויות מקומיות שזוכות למשחק ראווה של קבוצה בליגת העל ביוזמת מפעל הפיס ומנהלת הליגה.

הקבוצות שיחקו בהוגנות והפגינו ספורטיביות כאשר נבחרת הכדורסל של בית הספר "שלאון" העידה כי זכתה בכבוד גדול לשחק מול הנבחרת הביתית של העיר המשחקת העונה בליגת העל. תוצאת המשחק: 39-31 לטובת הבוגרים.

כדורסל 3באירוע נכחו מנכ"ל מנהלת הליגה עדלי מרקוס, סמנכ"ל המנהלת שלומי פרי, מנהל אגף מלגות במפעל הפיס, ארז גרניט ומנהלת בית הספר שלאון בת-חן כהן פלד שבירכה על האירוע. מנכ"ל רשת המתנ"סים, אמיר בן שמחון שנכח אף הוא במשחק ציין כי: "אני שמח מאוד על הפרויקט ועל ההזדמנות לצאת משגרת הלימודים ולהציג לתלמידים את קבוצת הכדורסל הנמצאת בליגת העל, כהוכחה שהספורט בעירנו בראשותו של אבירם דהרי, מתפתח ומציג הישגים יפים גם בכדורסל, כדורגל בליגה לאומית וכדורגל נשים בליגת העל.

כדורסל 4ארז גרניט, מנהל מלגות ומענקים במפעל הפיס: "אנחנו שמחים להגיע לקריית גת בעונה השישית של הפרויקט. אני מאוד שמח לראות את הקבוצה של העיר משחקת נגד תיכון בעיר. הפרויקט הזה מפגיש ילדים עם שחקני ליגת ווינר סל ונותן להם הזדמנות לראות מקום שאפשר לשאוף ולהגיע אליו בעתיד. הפעילות הזו מבורכת ואנחנו שמחים שמפעל הפיס הוא חלק ממנה".

כתבות נוספות:  גמר המונדיאל ב-BBB קריית גת עם צמד שדרני ערוץ הספורט שירלי בר דיין ולירן שטראובר
*תמונות באדיבות: אתר של מנהלת ליגת העל בכדורסל, לירון מולדובן, מכבי קריית גת- העמוד הרשמי בפייסבוק, ולדי מוסייב.