חבר המועצה עו"ד יקיר שינדלר מונה לתפקיד מנכ"ל איגוד אירגוני העצמאיים והעסקים בארץ.

עו"ד שינדלר יחליף בתפקיד את אלוף משנה במיל' מוטי שפירא אשר שימש בתפקיד שנים רבות.

להב לשכת ארגוני העצמאים בישראל, הוקמה בשנת 1983 על מנת לייצג, לקדם ולפעול בעניינו של מגזר העובדים העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים.

להב פועלת להגנה על זכויות העצמאים והעסקים הקטנים והבינוניים בתחום הכלכלי, תיקון אפליות עבר ונאבקת למניעת עיוותים חדשים, טיפוח והגנה על תדמיתם של העצמאים בקרב הציבור, הממשל ומקבלי ההחלטות.

כמו כן, פועלת למען שוויוניות בחקיקה וביטול האפליות של העובד במגזר העצמאי.

להב הוא הארגון היציג של העצמאים ושל העסקים הקטנים והבינוניים, שהם 98% מהעסקים בישראל ומהווים מנוע הצמיחה המרכזי של המשק הישראלי. מגזר העובדים העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים מונה למעלה מ-350,000 מפרנסים ויזמים עצמאיים, ומעסיק עוד כ-700,000 שכירים. להב פועל מול רשויות המדינה לקידום זכויות העצמאים והעסקים הקטנים ובינוניים וליצירת סביבה כלכלית התומכת בצמיחתם ובשגשוג המשק כולו. להב מונה כ-40 ארגונים עצמאיים וארגונים מקצועיים, המונים יחדיו כ-130,000 חברים. להב חברה בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ומיוצגת בנשיאות הלשכה.
עו"ד שינדלר יחליף בתפקיד את אלוף משנה במיל' מוטי שפירא אשר שימש בתפקיד שנים רבות.

יקיר שינדלר: קיבלתי את תפקיד מנכ"ל לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל בהתרגשות אך גם עם הבנה שכעת יש לי אחריות רבה לייצג את ציבור בעלי העסקים הקטנים בישראל שהם ציבור אשר קורס תחת הנטל והראשון שסובל מכל מצב לחימה או מיתון כלכלי.
בתפקידי החדש אשמש כמנכ״ל ארגון מרכזי ומוביל אשר פועל להגנה על זכויותיהם של העצמאים ובעלי העסקים הקטנים ומניעת האפליות והעיוותים מהם בעלי העסקים סובלים. הארגון שאותו מוניתי היום לנהל מייצג למעשה 98% מהעסקים בישראל בתוכם 350,000 מפרנסים ויזמים עצמאים.

כתבות נוספות:  חוגגים אביב באמפי

תושבי קרית גת היקרים, אני כמובן נשאר זמין עבורכם באותה האינטנסיביות ואמשיך לכהן בתפקידי ההתנדבותי כחבר מועצת העיר קרית גת, אנחנו ממשיכים במאבק על עתידה של קרית גת עד שננצח. כמובן שבמסגרת תפקידי אפעל גם רבות לסייע לעסקים הקטנים בקרית גת שנמצאים בקשיי קיום יום יום שעה שעה.
אני נפרד היום בצער רב ולאחר שנתיים מלאות ומספקות מתפקידי כממונה על לשכות הקשר בלשכת עורכי הדין, אני חש כי הצלחתי להוביל להשגים רבים בתחומים בהם עסקתי וכי התוצאות ניכרות בשטח.

אני מבקש לנצל במה זו על מנת להודות לדירקטוריון להב בראשות רועי כהן שנתן בי את האמון הגדול לנהל את הארגון הנהדר הזה, ומודה לקודמי בתפקיד אלוף משנה במייל׳ מוטי שפירא על השנים הנפלאות שתרם לארגון, אני מבטיח לעשות הכל על מנת להמשיך את תנופת העשייה ולפעול על מנת לסייע לעצמאים ולעסקים הקטנים במצוקותיהם.

Facebook Comments