חברת "דן" נכנסת למערך התחבורה של קריית גת ומגייסת נהגים

יום מיון מיוחד עבור חברת "דן" יתקיים ביום רביעי, ה-26.8.2015 במכללה לתחבורה ביוזמת מרכז הצעירים "תנופה" . למעוניינים מובטחים תנאים מיוחדים בהם הכשרה על חשבון החברה ותנאי העסקה מצוינים.

אוטובוס של חברת דן

אוטובוס של חברת דן | צילום: Ingsoc, ויקיפדיה

חברת "דן" תל-אביב זכתה באחרונה במכרז להפעלת שירותי התחבורה בצפון הנגב ותספק שירותי תחבורה בקריית גת, אשקלון, שדרות, נתיבות, אופקים, קרית מלאכי ובמועצות האזוריות. בימים אלה פועלת החברה בגיוס עובדים חדשים ומאות נהגים למערך התחבורה. במרכז הצעירים "תנופה" ממשיכים בחיזוק הקשרים עם מעסיקים בעיר ובסביבה וכחלק משיתוף הפעולה עם חברת "דן", יערך כנס מידע ומיון במכללה לתחבורה בניהול יקי צבאן בקריית גת, ברחוב הנתרן 11 בין השעות 18:00-20:00.

חברת "דן" היא חברת תחבורה גדולה ויציבה המציעה ביטחון תעסוקתי, גמישות, תנאי שכר ותנאים סוציאליים מהמובילים במשק. החברה פונה לחסרי ניסיון המעוניינים לעבור הכשרה ולעבוד בחברה וגם לבעלי רישיון נהיגה המעוניינים לעבוד בחברה. ב"דן" מדגישים כי ההכשרה מיועדת גם לגילאי 50+ אשר מעוניינים בקריירה שנייה.

מנהלת מרכז הצעירים תנופה, אודליה סבג, מסבירה כי כל מי שמעוניין יוכל להגיע ליום המיון ולקבל הדרכה ספציפית מנציגי חברת דן: "מי שיחליט להתמיין יקבל את מלוא הליווי של רכזת פיתוח הון אנושי, עדי כחלון ושל הרכזות הנוספות. מי שיחליט לבחור במסלול הכשרה אחר יוכל לקבל את כל הפרטים במרכז הצעירים, כולל חיילים משוחררים המחפשים הכוונה, המתעניינים ברכישת השכלה גבוהה או הכשרות מקצועיות וכו".

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז הצעירים "תנופה" בטלפון: 08-6811871

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.