חברי מועצת העירייה יטוסו לניו יורק – הציבור ישלם את העלות

נוסעים לאמריקה. כ- 15 חברי מועצת עירייה ועובדי חכ"ל יטוסו על חשבון העירייה לשלושה ימי וועידת נדל"ן בניו יורק. המתנגדים טוענים שמדובר בחרפה. המצדדים מנגד אומרים הזדמנות כלכלית שאסור להחמיץ.

במועצת העירייה שהתקיימה ביום שלישי השבוע הודיע ראש העירייה, אבירם דהרי כי לוועידת הנדל"ן שמארגן מרכז הבנייה הישראלי בניו יורק שלושה ימים שחודש יוני מוזמנים כל חברי מועצת העירייה להצטרף לראש העירייה.

אל חברי המועצה שביקשו לטוס ביניהם: מ"מ מקום ראש העירייה יעקב איפריימוב, יו"ר סיעת ש"ס עמי ביטון וחברו לסיעה, עמר. מהאופוזיציה ארתור נייאזוב ועוד.. אל חברי המועצה מצטרפים בין היתר עוזר ראש העירייה ודוברת העירייה.

הערכה היא שהנסיעה תעלה למשלם המיסים בקריית גת למעלה מ- 120 אלף שקלים.

את וועידת הנדל"ן בניו יורק מארגן, משה ריקובר סמנכ"ל מרכז הבנייה הישראלי, שיזם את וועידת הנדל"ן באילת לפני כשנה. מהמכתב הזמנה ששלח ריקובר לדהרי עולה שהמארגנים מקוווים להפגיש בין בכירים ממשרד הבינוי, ראשי רשויות מוניצפליות, רשות מקרקעי ישראל, יזמים, קבלנים, אדריכלים ובנקאים עם צמרת קהילת הנדל"ן היהודית-ישראלית.

על התרומה של מפגשים שכאלה לקריית גת ניתן להתווכח. מהנסיעה של חברי מועצת העירייה לוועידת נדל"ן בצרפת עדיין לא נרשמו תוצאות.


 

חבר מועצת העירייה, ארתור ניאזוב

ניאזוב. הזדמנות כלכלית לקריית גת

חבר מועצת העירייה, ארתור ניאזוב שגורס שמדובר בנסיעת חובה

וועידת הנדל"ן בניו יורק היא וועדה המרכזת משקיעים משמעותיים. חשוב מאוד שהעיר קריית גת תיוצג בה עם מספר רב של נציגים. ראש העירייה, אבירם דהרי לא יכול להפיק מועידה כל כך משמעותית אם ייסע לבדו.

אני מאמין שוועידת הנדל"ן בניו יורק היא הזדמנות חד פעמית לקריית גת הניצבת בפני תנופת בנייה עצומה בכרמי גת ובשכונה המערבית.

מדובר בהוצאה, התשלום עבור הטיסות והשהות, שתכניס לעיר ולתושבי העיר כספים רבים בדמות משקיעים פוטנציאלים אמריקאים. לא מדובר במשלחת גדולה, מדובר במשלחת שתציג נוכחות מכובדת לעיר קריית גת.

 

כתבות נוספות:  ציפורים אבודות ושלוליות מים

 

חבר המועצה, עו"ד יקיר שינדלר

שינדלר. בזבוז כספי ציבור

תגובת חבר המועצה יקיר שינדלר שמתנגד נחרצות לנסיעה

מאות משפחות ילכו החודש לשלם את חשבון הארנונה שלהם בידיעה שכספם הולך למימון כנס תענוגות בן שלושה ימים בארצות הברית, הדבר מרגיז ואי אפשר לעבור לסדר היום על הבזבזנות חסרת הפרופורציה.

ההחלטה השערורייתית לפיה צוות של 15 איש מטעם העירייה הכוללים נבחרי ציבור ואנשי מנגנון יטוסו במשלחת תענוגות בארצות הברית על חשבון הציבור היא בבחינת אצבע בעין לתושבי קריית גת.

התושבים להם מעלים את הארנונה השכם וערב ומספרים להם כיצד אין תקציבים לשיפור החינוך, התרבות, התעסוקה והתשתיות צריך להיות עדים למופע הראוותני והמיותר של דהרי-טורס.

העירייה תישא בתשלום של מאות אלפי שקלים שהוא מחיר גבוה מאוד שעיריה המשועבדת לתשעים ותשע שנים לבנקים תוציא מכיסה על מנת להשתיק את חברי המועצה ולגרום להם להתעלם מהעוולות הקשות כגון סגירת תיכון חדש, סגירת עיר ללא אלימות, מרכז אופק סיירת הבטיחות ומתן הכספים הללו לאוכלוסיות שמצביעות עבור ראש העיר בקלפי.

באופן אישי סירבתי כבר לנסוע למשלחת הקודמת לצרפת, אני מסרב לנסוע לזו בארצות הברית ואסרב לכל משלחת וכל פינוק בזבני וריק מתוכן שמטרתו לברוח מהבעיות הקשות בעיר.

Facebook Comments