חברי מועדון "מפגש נעים" מחבקים את חיילי צה"ל

בבוקר מרגש במיוחד, חילקו חברי מועדון "מפגש נעים" (מועדון גמלאים דוברי רוסית) עשרות חבילות של ביגוד חורף, צעיפים, כפפות, גרבים וכן מזון וממתקים לפלוגת רובאית אדיר מגדוד 601 של חיל הנדסה קרבית המשרתים בימים אלה בחברון.

IMGP8644 לאור המצב הביטחוני, חברי המועדון עמלו במהלך השבועות האחרונים, קנו ואספו את החבילות המפנקות. בקבלת פנים חגיגית בירכו חברי המועדון את החיילים וזכו לחיבוקים ותודות. ראש העיר אבירם דהרי, בירך את החיילים ואת חברי המועדון וציין כי זהו כבוד גדול לקריית גת. רגע מרגש במיוחד נרשם כאשר נציגת המועדון הקריאה ברכה לחיילים בשפה הרוסית, החיילים חיבקו אותה וציינו כי חברי המועדון מזכירים להם את הסבים והסבתות שלהם וכמעט שלא נותרה עין יבשה בקהל.
רימה וייסמן, מנהלת מועדון מפגש נעים עדכנה כי בימים אלו החלו חברי המועדון בשיתוף האגודה למען החייל סניף קריית גת בהובלת משה עיני, לאסוף ציוד נוסף עבור חיילי משמר הגבול ומטרתם לחזק ולחבק את חיילי צה"ל ולהודות להם על עבודתם הנאמנה: "מפגש כזה עם חילי צה"ל הוא מאוד משמעותי לחברי המועדון, לכל חברי המועדון יש נכדות ונכדים שמשרתים בצה"ל והם רואים בחיילים האלה משפחה ומודים להם על כל ההקרבה שלהם. איסוף החבילות מצטרף למסורת שיש במועדון כבר שנים של הכנת מתנות וברכות ממשפחות חברי המועדון וחלוקתם לחיילים בחג החנוכה".

בקרו בפייסבוק
כתבות נוספות:  שימו אוזן: חווית התקשורת של רדיו קול גת