וועד הורי תיכון רבין נגד עיריית קריית גת מבקשים לפרק את גני הילדים

וועד הורי תיכון רבין בקריית גת תובעים את עיריית קריית גת בטענה שזו ביזתה את החלטת בית המשפט ומבקשים שהשופט יפסוק על עיריית קריית גת קנס משמעותי ויורה להם להחזיר את תיכון רבין למצבו המקורי.

בחודש אוגוסט שנה שעברה עתר וועד הורי תיכון רבין לבית המשפט באשדוד, בניסיון לעצור את עיריית קריית גת להפוך את החצר האחורית של התיכון לבית ספר חרדי. בסופו של דבר הגיעו הצדדים: ההורים והעירייה להסכמה שהקרוונים שימשו את תלמידי חסידות גור יוצבו בחצר התיכון ובתמורה העירייה תבנה עבור תלמידי התיכון בור קפיצה מקצועי. השופטת פסקה שהצבת הקרוונים תעשה בכפוף לאישורי תכנון ובטיחות.

שנה חלפה ובחודש אוגוסט השנה התברר שהעירייה הופכת חלק מקומת המסד לגני ילדים, גם הפעם התבצעה הפעולה מבלי לתאם מראש עם וועד ההורים.

בתחילת השבוע הגיש יו"ר וועד ההורים, מנשה כהן, וועד ההורים לבית המשפט באשדוד, בקשה לפי פקודת ביזיון בית המשפט להורות לעיריית קריית גת, ראש העירייה, אבירם דהרי, משרד החינוך, ומנהלת אגף החינוך, זהבה גור לפסוק נגד כל אחד מהם קנס משמעותי ולהורות להם להסיר משטח תיכון רבין את הקרוונים ואת גני הילדים ןלהחזיר את התיכון למצבו הראשוני, הווה אומר תיכון ממלכתי.

לטענת הוועד הסבת חלק מכיתות התיכון לגני ילדים מנוגד להסכם הפשרה שהתקבל בבית המשפט לפני שנה.

עיריית קריית גת בחרה שלא להגיב.

כתבות נוספות:  חוק הלאום – גאווה יהודית, גאווה ישראלית

Facebook Comments