התפרץ לחמי יואב ונעצר ע"י השוטרים

היום הוגש כתב אישום כנגד חשוד שפרץ למתחם ׳חמי יואב׳ ביום חמישי האחרון ונתפס על חם ע״י בלשי משטרת קריית גת.

בתקופה האחרונה במשטרת מרחב לכיש מבצעים פעילות יזומה בייחוד כנגד פורצים ועברייני רכוש. בלילה שבין יום רביעי ליום חמישי האחרון, התקיימה פעילות כזו בגזרת משטרת קריית גת. שוטרי משרד הבילוש והמודיעין של משטרת קריית גת יחד עם שוטרי יס״מ לכיש ולוחמי מג״ב מיחידה סמ״ג 5 ביצעו פעילות יזומה שתכליתה מניעת התפרצויות וגניבת רכוש.

במהלך הפעילות התקבל דיווח על פורצים למתחם המרחצאות ׳חמי יואב׳. כאשר השוטרים הגיעו למקום הם זיהו שני חשודים מנסים להימלט כשלראשם ברדס שחור. בתום מרדף רגלי קצר, נתפס ונעצר אחד מהם, תושב תל שבע בן 40. בחקירתו במשטרת קריית גת הכחיש את ההתפרצות למקום וטען שרצה לשתות מים, זאת על אף שצולם בבירור במצלמות האבטחה וחרף העובדה שנתפס על חם. בהמשך התברר כי פרץ עם חברו למבנה אחד וניסה לפרוץ למבנה נוסף. במעשיו גרם נזק לארון התקשורת, ברז הכיבוי, וסורגי החלון אותם ניסר.

בתום חקירתו, היום הוגש כנגד החשוד כתב אישום בבימ״ש השלום באשקלון באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל. סעיפי האישום המרכזיים העומדים כנגדו הינם: התפרצות, היזק לרכוש, וקשירת קשר לביצוע פשע.

מפקד משטרת קריית גת סנ״צ אבי אלקסלסי ציין: ״בתקופה האחרונה אנו מבצעים פעילות רבה שעניינה מניעה ומעצר פורצים ועברייני רכוש. במקרה הזה, תגובתם המהירה של השוטרים היא זו שהובילה למעצר הפורץ ובהמשך להעמדתו לדין. נמשיך לפעול בנחישות כנגד פורצים ועברייני רכוש על מנת להבטיח את שלומו, ביטחונו ושלמות רכושו של הציבור״.

כתבות נוספות:  מצטיינים בהצלת חיים