התעניינות רבה במכרז לפיתוח השכונות הצפוניות

למעלה מ 30 נציגים של חברות גדולות וקבלנים השתתפו בכנס ובסיור בשכונה החדשה המתוכננת

ביום א', 29.11.13, התקיים כנס וסיור קבלני פיתוח. לכנס ולסיור הגיעו נציגים של למעלה מ- 53 חברות קבלניות המתעניינות בהגשת הצעה למכרז במסגרתו יבוצעו עבודות לפיתוח תשתיות למתחם הראשון – מתחם 07.

מתחם 07, הינו המתחם הראשון שיקום במסגרת שכונת 'כרמי גת' המתוכננת בצפון העיר והעלות הצפויה לפיתוח הקרקע ולתשתיות עומדת על כ-100 מיליון ש"ח.

מספר חברות בניה ונדל"ן מהגדולות במשק, בינהן 'שיכון ובינוי נדל"ן' של שרי אריסון ו'גינדי החזקות' הביעו עניין ברכישה של השטחים בשכונה המתוכננת אך בשל הגבלות של משרד השיכון לא תתאפשר מכירת השטח כולו לקבלן אחד או שניים על מנת לא ליצור מונופול שיעלה את מחירי הדירות הצפויות להימכר בפרויקט.

הדמיה של שכונה בכרמי גת

הדמיה של שכונה בכרמי גת | הרשות למקרקעי ישראל

במפגש הקבלנים נידונו היבטים הנדסיים של הפרויקט ונענו שאלות הקבלנים המבקשים להתמודד במכרז על ידי נציגי אגף ההנדסה בעירייה ומשרד השיכון. מהנדס העיר אינג' משה יצחק אמר כי "החלום קורם מציאות בשטח וכי אגף ההנדסה בעיריית קריית גת נערך להיקפי עבודה נרחבים של פרויקט ענק ברמה לאומית".

עוד הבהיר מהנדס העיר כי "אכיפת העמידה בלוח הזמנים בשלבי הביצוע תוקפד, כמו גם הדרישות הנוגעות לסיווג המקצועי של הקבלנים ואיתנותם הפיננסית כפי שפורט במסמכי המכרז".
שולמית סהלו סגנית ראש העיר ויו"ר המנהלת לפיתוח השכונות הצפוניות אמרה כי "זוהי הבעת אמון אמיתית בעיר קריית גת, בפרויקט ובהנהלת העיר האמונה על פיתוח וביצוע מתחם שכונת 'כרמי גת'

בימים הקרובים צפויה רשות מקרקעי ישראל לפרסם את מכרזי המקרקעין למתחם 07, הראשון מבין חמשת מתחמי המגורים בשכונת כרמי גת החדשה – במסגרתו יוכלו להגיש הצעות לרכישת קרקע :פרטיים למגרשים בשיטת בנה ביתך ויזמים למתחמי בנייה רוויה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.