הראל חצרוני: "אני מאמין בנוער בישראל, תנועות הנוער ומרכזי הנוער מהווים עוגן מרכזי בחיי הנוער".

השבוע נערך יום שיא שנתי לכ110 מנהלים ומדריכים ממרכזי הנוער של OU ישראל, בהם מדריכי מרכז מקום בלב בקריית גת. מרכזי הנוער 'מקום בלב' ו'אורייתא' פרוסים בכ22 ערי פריפרייה בכל רחבי הארץ, ומעניקים בית חם לנערים ונערות לאחר שעות הלימודים. "מרכזי הנוער פונים לנערים ונערות שאינם הולכים לתנועות הנוער הרגילות", אומר חיים פלזנר, סמנכ"ל פרוייקטים ומנהל מרכזי הנוער. "בעולם של טלטול חברתי, אחוזי גירושין גבוהים ובעיות חברתיות נוספות, מרכזי הנוער מהווים עוגן מרכזי בחייהם של הנערים, המדריך הוא האוזן הקשבת לילדים שאין להם אוזן אחרת מלבדו".

הראל חצרוני שהקים את הזולה של חצרוני לפני כ20 שנה בירושלים, ריגש את הנוכחים כאשר שיתף אותם בניסיון ובסיפורים הרבים שצבר כמנהל הזולה, הפועלת כיום במרכז ירושלים במסגרת מרכזי הנוער של OU ישראל. "צריך להאמין בבני הנוער בישראל, בכוחות שלהם, ביכולות שלהם לפרוח, זה הכל שאלה של אמון, סבלנות והרבה הקשבה." בהמשך דבריו נתן חצרוני טיפים וכלים מעשיים לעבודה עם בני נוער.

הרב אבי ברמן, מנכ"ל ארגון OU ישראל אמר: שאני פוגש את המדריכים בכל מועדון ומועדון ובכל עיר ועיר אני נדהם מההשפעה שיש להם ומהשינוי שהם מחוללים בחייהם של בני הנוער".

הראל חצרוני בשיחה

הראל חצרוני בשיחה | צילום: יח"צ

כתבות נוספות:  בית"ר קריית גת מסיימת עונה בהצלחה ועולה לליגה ב'