הקיסרית

לכולנו יש תפקיד כאן בעולמנו – והוא להיות פוריים. להפרות את כל מה שנמצא סביבנו. זו חובתנו בעולם, חובה וזכות זו – להפרות את עולמנו, אינה מתייחסת רק לעיקרון פרו ורבו, והכוונה היא לא רק להביא ילדים לעולם, כי אם לגרום לכל מה שקורה סביבנו להיות מופרה. כך גם נגיע לאושר וסיפוק חומריים, דרך כך שנהייה פוריים בעבודה, בלימודים, במערכות יחסים שלנו, בגינה, בבית ובכל מקום. במקום שבו אנו לא נהיה פוריים, נמצא את עצמנו סובלים, משועממים, או לא מאושרים, ועלינו לעשות דבר מה בנידון, כיוון שחוסר פריון יהיה הסימן הראשון לחוסר איזון, שיוביל לחוסר סיפוק, התמרמרות, כעס, קנאה, סבל ולבסוף אף יוביל למחלות. זהו עקרון מנחה בחיינו ששומר עלינו, ונותן לנו נקודת התייחסות, דרכו אנו יכולים לשפר את עולמנו ותפקודינו. כאשר אנו פוריים, אנו מחוברים לאנרגיה של שגשוג, הצלחה ואושר.

בקריאה קלף הקיסרית מייצג פריון, הצלחה ושגשוג. בכל מקום בו נמצא קלף הקיסרית, הוא תמיד יראה על הצלחה. זהו קלף מבורך בטארוט שיכול אף לרמוז על פריון אמיתי כמו ילדים, חתונה, שגשוג כלכלי ועוד ועוד.

כוחה של אשה.

לאורך ההיסטוריה של המין האנושי, בתרבויות השונות, בסיפורים המיתולוגיים, בדת ובמקומות נוספים ורבים, נפגוש את אלו המחפשים לדכא את כוחה של האשה. הגברים מאז ומעולם ניסו להיות החזקים, אלו שקובעים את החוקים, אך מאחורי הניסיון להיות המין השולט, הסתתר פחד, פחד מפני כוחם של הנשים. זו לא המשיכה המינית, או הפחד שהאשה כביכול תעורר את חולשתם של הגברים הם שהפחידו, זה לא המשיכה המינית, או הפיתויים שכביכול האשה מציעה, הפחד הוא מפני משהו אחר. הפחד הוא בפני כוחה של האשה. והאשה יכולה לעשות דבר אחד חשוב ומרכזי שהגבר אינו יכול. מדבר זה פוחדים הגברים יותר מכל – היא יכולה לתת חיים, והיא הדבר הכי קרוב לכוח הבריאה, לאלוהות. כוחה של האשה קשור למעגל החיים, מעגל החיים והמוות, היא מחזיקה בסוד החיים. היא זו שנותנת חיים, יוצרת את דור ההמשך, ולא משנה כמה הישגים הזכר יזקוף לזכותו, את דור ההמשך רק האשה תיצור, כך שבסופו של דבר הכוח האמיתי נמצא בידיים שלה. בפועל אם מתבוננים על הטבע, מגלים שלנקבה יש תפקיד מכריע וחשוב לא רק בכך שהיא אחראית ליצירת דור ההמשך, אלא פעמים רבות בכך שהיא מעצבת את הסביבה ומאפשרת תנאים נכונים להמשך הדור הבא.

אם נתבונן על חיי העכבישים, נוכל להתחיל להבין מדוע הגבר כה חושש: העכבישה היא המרכז של עולם העכבישים: אליה מגיעים הזכרים, היא מגדלת את הצאצאים ודואגת להם. היא מרכז העצבים וכל האחריות הקיומית של בני מינה מונחים על כתפיה. הזכר, ממלא את חלקו כמי שנותן את הזרע אולם גורלו שונה. הוא חי חיי נדודים ולאחר שסיים את תפקידו הוא ימות בדרך זו או אחרת. אגב, גם אם לאחר הזיווג הגורלי בין העכביש לעכבישה, מחליטה העכבישה לשחרר את הזכר(בד"כ כי היא לא רעבה), הוא לא יחיה יותר מאשר כמה שבועות לאחר הזיווג וימות מוות טבעי. מה קורה אצל בני אדם? האשה היא זו שיוצרת את החיים, דואגת ומטפחת אותם, והכל חייב לעבור דרכה. גם כאן נראה כאילו האשה מושכת בקורים הבלתי נראים של היקום ולא פעם כאשר הגבר מתאהב באשה הוא טוען שהיא "מכשפת אותו". הנשים מחזיקות את סודות החיים בדיוק כמו העכבישות, להן יש את הכוח והכל ייעשה כרצונן. כל שנותר להן הוא לטוות את דרכה של האנושות למסלול הנכון.

שלום שלום ומבורכת לכולם!