לא לדאוגוסט – אז מה היה לנו בסוף?

בהפקת הענק של משרד התרבות והספורט בשיתוף עם רשת המתנ"סים השתתפו כ- 15,000 תושבי העיר והאזור, בו חגגו יום שלם גדוש פעילות ספורט, פנאי ומופעים בקריית גת במסגרת יום ספורט ותרבות 24 "לא לדאוגוסט".

משה פרץ במופעה המרכזי

משה פרץ במופעה המרכזי

לאחר שקריית גת נבחרה על ידי משרד התרבות והספורט לקיים את יום ספורט תרבות 24 "לא לדאוגוסט" לציבור הרחב, ביוזמת שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, נערכו בעיריית קריית גת ורשת המתנ"סים להפקת ענק שכללה תכנית אירועים יומית, עשירה ומגוונת לטובת כלל האוכלוסיות בעיר כאשר שיא האירוע היה במופעי מוסיקה ובידור של האומנים הבולטים בארץ בהם משה פרץ, פאר טסי, שירן סנדל, שולי רנד, הסטנדאפיסט חן מזרחי ועוד רבים וטובים.

במהלך היום התקיימו פעילויות תרבות וספורט לכל המשפחה במספר מוקדים בעיר בהם פארק פ"ז, אולם בית רחל, היכל אדית, קאנטרי ארבע העונות, אולמות התיכונים בעיר והקמפוסים והמועדונים בשכונות. התושבים נהנו ממתקני ספורט ייחודים, תחנות קיקבוקס, תיפוף על כדורים, מתנפחים עם מים, מסלולי מכשולים ועוד. רון כהן, מנהל מרכז המחול ברשת המתנ"סים קיים סדנאות היפ הופ ודנה בלילטי הרקידה את תושבי העיר בזומבה במגרש הקט רגל וקיימה פעילות מים אירובית בקאנטרי ארבע העונות. התושבים נהנו מפעילויות כדורגל וכדורסל,קט רגל, ליגת מאמאנט, וכן טניס במהלך כל היום.

מספר חסר תקדים של אנשים גדשו בשעות הערב את פארק פ"ז ונהנו ממגוון הופעות. ראש העיר אבירם דהרי בירך את הנוכחים וציין כי אירועי הקיץ הם ההזנק לאירועי ציון חגיגות ה-60 להווסדה של קריית גת אשר יתקיימו בעיר החל מראש השנה ולאורך כל השנה הבאה עלינו לטובה. כמיטב המסורת התקיימה במהלך הערב תחרות הפזמונוער בהפקתו של אבי כוכב. בתחרות זכתה במקום הראשון הכוכבת שיר צרפתי על ביצוע השיר "מנגינה" של עדן בן זקן. בתוך כך, מרכז הצעירים "תנופה" חילק מלגת עירייה ל-349 סטודנטים אשר ביצעו שעות התנדבות ותמיכה בקהילה וכחלק ממערך עידוד הצעירים בעיר להשכIMGP7985 (1)לה גבוהה.

כתבות נוספות:  גונבים מים בלי חשבון ובלי פיקוח לבנייה פרטית

את הערב הנחה יענקל'ה מנדל, אשר הזמין את הכוכבים הגדולים בארץ בזה אחר זה לבמה הססגונית. תושבי העיר נהנו מההופעות של הזמרים המובילים משה פרץ ופאר טסי והקהל הצעיר שר ורקד עם כוכבת הילדים שירן סנדל. ברחבת ההיכל ובית רחל התפזרו דמויות שטח מרהיבות, אופרת סבון ומופע אקרובטיקה אווירי שהשאיר את הנוכחים פעורי פה.

החל משעות הבוקר הוקרנו בהיכל אדית סרטים לכל המשפחה, בהמשך הערב הופיע הזמר שולי רנד שריגש את הבאים בסיפורים ושירי נשמה יהודית ומיד אחריו צעירים רבים מילאו את ההיכל עד אפס מקום ונהנו ממופע הסטנדאפ של חן מזרחי. בבית רחל התקיימה הרקדה המונית עד לשעות הקטנות של הלילה לצד דוכנים ססגוניים ובקמפוס הנביאים הופיעו במהלך היום הזמרים רוחמה רז ויהודה אליאס.

יושבת ראש דירקטוריון רשת המתנ"סים, רבקה בוזגלו ומנכ"ל הרשת אמיר בן שמחון סיכמו וציינו כי אירועי לא לדאוגוסט בקריית גת ביוזמת משרד התרבות והספורט היו מהטובים שנראו בעיר: "אנחנו שמחים כי נפלה בחלקנו הזכות להפיק את יום האטרקציות, הספורט והפנאי ושמחים כי תושבי קריית גת והסביבה גדשו את מתחמי הפעילות ונהנו מקיץ של תרבות ואיכות. אנחנו מודים לשרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, על שבחרה בקריית גת יחד עם עוד 20 ערים נוספות בארץ ליהנות מיום ייחודי זה, לראש העיר אבירם דהרי על תמיכתו באירועי התרבות והספורט לאורך כל השנה, למפיקת האירוע ומנהלת מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים נורית אזרד למנהלת האירוע עדי טרובק ולמפיקת תחום הספורט אוריה אריס וכמובן לכל צוות העובדים שלקח חלק בהצלחת יום זה".

הילדים נהנו מספורט אתגרי ומתנפחי מים.

הילדים נהנו מספורט אתגרי ומתנפחי מים.

ברשת המתנ"סים ביקשו להודות גם לצוותי אגף שפ"ע בעיריית קריית גת, אגף הביטחון וקב"ט העירייה וכן לחברה הכלכלית בקריית גת על שיתוף הפעולה לפני ובמהלך האירועים.

כתבות נוספות:  תיאטרון אורנה פורת סיים בגדול

 

כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לראות את שאר התמונות.