הפורץ התגלה כסגן מנהלת תחנת הדלק

תגובה מהירה הלילה של שוטרי הסיור מתחנת קריית גת, סיכלה גניבת כספי הפיקדון בסכום של למעלה ממאה אלף ש"ח וחפיסות סיגריות מתחנת דלק דור אלון סמוך לרובע הבנים. בעיר קריית גת. מרדף רגלי קצר אחר החשוד (24) והוא נעצר על ידי השוטרים. לבקשת חוקרי המשטרה, מעצרו הוארך בבית המשפט. בחקירה התברר שהחשוד עובד התחנה.

ביום שלישי לפנות בוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה על חשוד שפרץ לחנות הנוחות בתחנת הדלק שברחוב הבנים בקריית גת. שוטרי הסיור במשטרה הוזנקו והגיעו חיש למקום ומיד זיהו חשוד שיצא מתחנת הדלק והחל נמלט רגלית. השוטרים החלו במרדף רגלי אחריו תוך שכוחות נוספים מאגפים את החשוד מכיוונים נוספים. לאחר מרדף קצר שארך מאות מטרים, הצליחו השוטרים ללכוד את החשוד שבמסלול בריחתו השליך את השלל אותו ניסה להשיג בהתפרצות. לאחר מעצרו איתרו השוטרים כפפות וכובע קסקט אותו חבש בעת המעשה. כמו כן במסלול בריחתו איתרו השוטרים תיק ובו סכום כסף של כ-120 אלף שקלים, שקית ובה עשרות חפיסות של סיגריות וכלי פריצה בהם נעזר בעת מעשיו.

החשוד, תושב רהט, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בקריית גת שם מסר גרסתו לחוקריו וטען בין היתר כי היה זקוק לכסף בשל חוב לבנק. בצהריים הובא החשוד אל בית המשפט באשקלון שנעתר לבקשת חוקרי המשטרה והאריך את מעצרו ב-6 ימים נוספים, עד יום א׳ 9.12, לטובת המשך החקירה. במהלך החקירה התברר שמדובר בעובד התחנה שמשמש כסגנית מנהלת התחנה.