הפועל ניר רמת השרון – מכבי קריית גת 2:1

קריית גת משיגה ניצחון אחרי 15 משחקים ברציפות ללא ניצחון (כל הסיבוב השני הקבוצה לא ניצחה). שלום אדרי (19) העלה את רמת השרון ליתרון, אבל עומר מולאי (38) ותימור אביטן (76) עשו את המהפך, 2:1. ק.גת במרחק 10 נקודות מהמקום המוביל למבחנים.

ביום שני 18.4.16 בשעה 19:00 תתארח ק.גת אצל מכבי יבנה במסגרת הפלייאוף התחתון… הקהל מוזמן לבוא ולעודד את הקבוצה.

הרכב ק.גת: קאלה דרשלר, אלירן ג'ורג', נדב כידר, ירדן מגידיש, עמית ביטון, סולומון דניא, יובל בן דיין (סתיו נסיקובסקי 57'), דידיה קוגבניה (שי דוד 77'),אדי אדרי, עומר מולאי ( דור נגר 79'), תימור אביטן.

ביום שני השבוע התארחה מכבי קריית גת אצל הפועל ניר רמת השרון אותה מאמן ליאור זדה במסגרת המחזור ה-31 בליגה הלאומית. קריית גת הגיעה למשחק אחרי הפסד ביתי להפועל נצרת עילית. מאמן הקבוצה, קרלוס פרטוק יחד עם עוזרו שלומי משה ערכו ארבעה שינויים בהרכב משבוע שעבר כשפתחו עמית ביטון, סולומון דניאל, יובל בן דיין ודידיה קוגבניה על חשבונם של קובי נחמיאס (פצוע), שי דוד, עדן מור ואנדי ריבאג'.
פתיחת משחק טובה של קריית גת כאשר כבר בדקה השנייה תימור אביטן נשלח לאחד על אחד מול פישמן שיצא היטב ולקח. בדקה העשירית יוסי שבחון נגח, קאלה הדף. בדקה ה-15 קרן של דידיה מצאה את ראשו של תימור אביטן שנגח היטב ופישמן לקח. בדקה ה-19 שלום אדרי ניצל טעות של הבלם נדב כידר והכניע את קאלה, 0:1. דקה עברה ושער חוקי של ק.גת נפסל בטענה לנבדל. בדקה ה-38 קרן של ק.גת דידיה הרים את הכדור שהגיע לראשו של סולומון דניאל שנגח היטב, פישמן הדף ועומר מולאי בעט את הכדור החוזר פנימה והשווה ל-1:1. בדקה ה-44 שבחון קיבל כדור באגף השמאלי ובעט, קאלה עצר. במחצית 1:1.

כתבות נוספות:  נפתחה בריכת השופטים המחודשת

במחצית השנייה המשחק היה שקול יותר כשק.גת הגיעה למספר מצבי הבקעה אותם לא הצליחה להבקיע. בדקה ה-76 תימור אביטן קיבל כדור עומק שהשאיר אותו מול פישמן והכניע אותו בדרך ל-2:1 לק.גת שנשמר עד לסיום המשחק וק.גת מנצחת לאחר תקופה ארוכה מאוד.

מאמן הקבוצה-קרלוס פרטוק: "משחק טוב של הקבוצ, נדמה היה כי כל החולשות נעלמו. בכל מרכיבי המשחק כח, הנעת כדור, מהירות, כושר גופני ניכר שיפור, הגענו לאינספור מצבים, השופט אף פסל גול חוקי שלנו. אני מרוצה מהתהליך ומקווה שתהיה לכך המשכיות. עמית ביטון ויובל בן דיין הצעירים שיחקו והיו טובים והקבוצה תמשיך להתבסס על צעירים ומקומיים"

צילום: ולדיסלב מויסייב